Kategorie

Aktualności Koncert Wydarzenia

Czym będzie Ciesz Fanów Festiwal?

Wszystkich, którzy w tym wyjątkowym roku tęsknią za Cieszanów Rock Festiwalem zapraszamy na Ciesz Fanów Festiwal. W piątek i sobotę 21 i 22 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec jak co roku zabrzmią mocne dźwięki rocka. Prawdopodobnie będzie to jedyne takie muzyczne wydarzenie w Polsce, inne w skali od dobrze znanego wam CRF, gdyż udział w nim na żywo w Cieszanowie będzie mogło wziąć jedynie 900 osób. Dlatego festiwal przyjmuje formę hybrydową czyli większość koncertów dostępnych będzie w sieci w wersji online. Z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się również na nowych zasadach.

            Koncerty będzie można oglądać bezpośrednio ze swoich namiotów, stanowiących dla uczestników strefę bezpieczeństwa i zabawy na zasadzie „twój namiot twoim królestwem”! Dla 100 fanów przewidziana jest również strefa tuż pod sceną, w której obowiązywać będzie dystans społeczny i konieczność noszenia maseczek.

Wśród artystów, którzy wystąpią na Ciesz Fanów Festiwal, będą wybrane w głosowaniu internetowym zespoły przeglądowe oraz gwiazdy wieczoru. W tym roku dobrą zabawę zapewnią festiwalowiczom między innymi Dziady Kazimierskie, Alcoholica i legendarne grupy Ga Ga Zielone Żabki i Sztywny Pal Azji. O kolejnych zespołach organizatorzy informować będą na bieżąco. 

Sprzedaż karnetów na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł ruszyła we wtorek 28 lipca na stronie www.bilety24.pl. Ponieważ Festiwal odbywa się pod hasztagiem #Festiwalna5. Oznacza to, że Festiwal rozpoczyna się w piątek. Każdego dnia zagra 5 zespołów, a karnet składa się z 5 elementów :  dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic, porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich oraz aktywności w strefie City NGO.

            Ważną strefą festiwalu będzie City NGO, w której swój udział w ramach spotkania Otwarte Głowy potwierdziła już siostra Małgorzata Chmielewska. CFF-owi towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna z niezastąpionymi Kołami Gospodyń Wiejskich serwującymi uwielbiane przez wszystkich, cieszanowskie pierogi. 

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl, oraz na profilach na Facebooku: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.  

Link do karnetów: