Kategorie

Dla dzieci

Dzieci- Dzieciom, 2014

Gruv Art napisał na swoim oficjalnym fanpagu poniższą notatkę, czujemy się wyróżnieni mogąc dystrybuować bilety na wydarzenie Gruv Art!:
27 maja otrzymaliśmy medal pamiątkowy za wsparcie finansowe XV edycji Międzynarodowego Festynu Integracyjnego „Dzieci-Dzieciom” Poznań 2014.
Wraz z organizatorami – Fundacją Renaty Mataczyńskiej i Izabeli Ewy Kwiatkowskiej „Światełko w Tunelu” oraz Panem Krzysztofem Majchrzakiem Prezesem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – pragniemy podziękować PAŃSTWU, czyli naszym WIDZOM za wsparcie finansowe.
Kupując bilety na spektakle: „Pojedynek”, „Danuta W.”, „32 Omdlenia”, „Zemsta”, „Mayday”, „Ja, Feuerbach”, „Ich Czworo”, część z Państwa nabywało cegiełki Fundacji „Światełko w Tunelu” (http://www.swiatelkowtunelu.org/), tym samym wspierając integrację dzieci poszkodowanych przez los z poznańskich i wielkopolskich szkół specjalnych z dziećmi z innych państw – Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Republiki Litewskiej, Republiki Słowackiej i Republiki Czeskiej.
Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni! Od jakiegoś czasu na spektaklach Poznańskiej Premiery pojawiły się również puszki, do których można było wrzucać dowolne datki na rzecz Fundacji.

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazaną wrażliwość na dziecięce niedole oraz stałą gotowość do niesienia pomocy najsłabszym!!!

Gorąco zachęcamy Państwa do datków i kupowania cegiełek podczas kolejnych spektakli Poznańskiej Premiery.