Kategorie

Dla dzieci

Dzień Dziecka

Pierwszy czerwca zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze niedawno były Święta Bożego Narodzenia, powitanie Nowego Roku a za chwilę przyjdzie czas na pakowanie leżaków i ręczników plażowych! Zanim do tego dojdzie, przed nami jeden z najbardziej lubianych przez Dzieci dni- Dzień Dziecka, oczywiście.
W Polsce Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 roku.
Od 1952 roku stał się świętem stałym.
Przy okazji święta wszystkich dzieci, w szkołach bardzo często obchodzony jest dzień sportu pod czas którego dochodzi do rozgrywek międzyklasowych, oczywiście- w sportowym duchu 🙂
W tym roku Dzień Dziecka wypada w niedzielę, jednak wiele szkół zdecydowało się na zorganizowanie sportowych zabaw już dzisiaj- tj. w piątek, ewentualnie w nadchodzący poniedziałek.

 

 

To bardzo fajna okazja żeby sprezentować dziecku coś wyjątkowego. W dobie nowinek technologicznych, ipadów, konsoli, coraz mniejszych laptopów i coraz większych telefonów komórkowych- warto zamiast kolejnego gadżetu, zabrać dziecko w wyjątkowe miejsce, które zapewni dziecku rozrywkę ale przy okazji pokaże mu, że świat nie kończy się na małych, elektronicznych urządzeniach.
Poszerzajmy horyzonty naszym dzieciom. Przedstawiajmy im świat, kulturę, sztukę. Dodajmy koloru i bogactwa życiu 🙂
Wydarzenia ukierunkowane specjalnie dla najmłodszych znajdziecie tutaj:
https://www.bilety24.pl/dzieci

 

Życzymy Wam miłej zabawy i u danego Dnia Dziecka. W końcu wszyscy jesteśmy dziećmi!