Kategorie

Aktualności Koncert

Lato uratowane – Ciesz Fanów Festiwal.

A jednak się udało! Ciesz Fanów Festiwal podjął rękawicę i jako jeden z nielicznych letnich festiwali odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia. Dziś rusza sprzedaż karnetów!

Do Cieszanowa na dwudniową imprezę przybyć będzie mogło 900 osób. Pozostali fani dobrej muzyki, wydarzenia festiwalowe śledzić będą mogli za pośrednictwem Internetu. Festiwal organizowany jest w nowej formie, ponieważ, scena ustawiona będzie wśród pola namiotowego w myśl hasła „Twój namiot, twoim królestwem!”.

Już teraz wiemy, że podczas Ciesz Fanów Festiwalu wystąpią legendarne Ga-Ga, Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji oraz zapewniające niesamowitą energię Acoholica i Dziady Kazimierskie. Festiwal zostanie poprzedzony przez Przegląd CFF, który odbędzie się za pośrednictwem Internetu. Dziesięć przeglądowych kapel wystąpi dla widzów online i to fani festiwalu wybiorą zwycięski zespół, który zagra na cieszanowskiej scenie.

Muzyczną listę wydarzenia uzupełnią dwa zwycięskie zespoły przeglądowe. Każdego dnia festiwalu na scenie zagości pięć kapel. W rękach festiwalowiczów jest również kolejne, ważne narzędzie wpływu na wygląd festiwalu. To właśnie oni będą mogli przyznać „dziką kartę” dwóm młodym zespołom, które zdobędą szansę zaprezentowania swojej muzyki na cieszanowskiej scenie. Jednym z najważniejszych elementów CFF będzie funkcjonująca w sercu festiwalu strefa City NGO, wypełniona spotkaniami w ramach cyklu Otwarte Głowy, warsztatami i alternatywnymi koncertami. Karnety znajdziesz pod linkiem https://www.bilety24.pl/koncert/ciesz-fanow-festiwal-60423