Kategorie

Opera / Musical

Opera na nowo.

Teatr Wielki w Łodzi specjalnie dla Was:…


BĘDZIEMY W MANUFAKTURZE…

I to już  w sobotę  31 maja ! Pod  hasłem OPERA NA NOWO zamierzamy spędzić, mamy nadzieję, że z Państwem – naszymi sympatykami, nadzwyczajne popołudnie z muzyką

 

 

i niespodziankami. Na scenie w rotundzie galerii handlowej w Manufakturze w godzinach 16.00 – 18.00 zaprezentują się w repertuarze operetkowym i musicalowym artyści naszego Teatru – Dominika Kobalczyk i Dominik Sutowicz, przeboje muzyki operowej w wersji instrumentalnej wykona kwartet smyczkowy, a nasi najmłodsi artyści – Chór dziecięcy pod dyrekcją Waldemara Sutryka – uraczą słuchaczy swoją interpretacją hitów muzyki popularnej i … operowej!

 

 

Popisom artystycznym towarzyszyć będzie pokaz charakteryzacji teatralnej i ekspozycja fragmentów dekoracji scenicznych, przy których będzie okazja zrobienia sobie tak teraz modnej „sweet – foci”; znajdą też  Państwo upominki okolicznościowe i pyszne słodkości.

 

 

I jeszcze jedno –  najważniejsze: będzie też wystawa fotografii obrazująca zmiany wnętrz budynku teatru będące efektem ostatniej modernizacji.

 

 

A wszystko z okazji:

zakończenia realizacji projektu pt. „Poprawa infrastruktury budynków Teatru Wielkiego w Łodzi”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013, współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Województwa Łódzkiego.

Serdecznie zapraszamy do Manufaktury.