Kategorie

Dla dzieci Inne

Poznańskie ZOO wita LATO – kup bilet online

Poznańskie ZOO zaprasza!

Nowe ZOO w Poznaniu to miejsce magiczne – przyjdźcie i przekonajcie się sami.

Wędrując po leśnych alejkach możesz obserwować zwierzęta z całego świata. Większość wybiegów pozwala na swobodne podglądanie życia zwierząt bez krat. Dzięki naturalnym ,,ogrodzeniom” w postaci zbiorników wodnych lub fos czujemy się częścią tego zwierzęcego świata. Przedstawiciele fauny wszystkich kontynentów cieszą oczy zwiedzających. Na zagospodarowanych ścieżkach możemy odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem i zrobić niebywałe zdjęcia. Poznańskie ZOO przygotowuje dla Ciebie mnóstwo atrakcji. To nie tylko pisze wycieczki, to magicznie spędzony czas, który relaksuje i pozwala oderwać się od miejskiego zgiełku.

Odwiedziny w poznańskim ZOO to wyjątkowe przeżycie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ogródek dziecięcy, Słoniarnia czy wybieg dla kangurów, to wspaniały sposób na pokazanie dziecku świata zwierząt. A w okresie letnim zapraszamy również na niepowtarzalną ekspozycję motyli.

Poznaj zwierzaki i ich codzienność!

GODZINY OTWARCIA w okresie marzec – październik

Ogród Zoologiczny

9.00 – 19.00
Kasy 9.00 – 18.00

Słoniarnia

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota, niedziela i święta 10.00 – 18.00

Pawilon Zwierząt Nocnych

10.00 – 18.00

Sprzedaż biletów online na bieżący dzień kończy się o godzinie 16:00.

Kup bilet online do Nowego ZOO w Poznaniu i nie stój w długich kolejkach.

Bilet zakupiony w aplikacji mobilnej lub online uprawnia do jednorazowego wejścia tylko w dniu, na który został zakupiony. Osoby upoważnione do zakupu biletów zniżkowych muszą posiadać dokument uprawniający do uzyskania zniżki, w przypadku braku dokumentu, bilet zostanie uznany za nieważny.