Kategorie

Aktualności

Wieczór w Hollywood z Adamem Sztabą i NOSPR. Zapraszamy na Walentynki online!

Jak spędzić niezapomniane Walentynki w dobie pandemii? Wyrusz w epicką podróż do Hollywood razem z Adamem Sztabą i muzykami NOSPR! „Wieczór w Hollywood” to specjalny koncert online z muzyką z największych kinowych przebojów w mistrzowskim wykonaniu. Posłuchaj muzyki z takich filmów, jak Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni czy Indiana Jones w wyjątkowej transmisji live prosto z sali NOSPR!

Choć nie milkną wciąż echa po spektakularnym koncercie NOSPR i Radzimira Dębskiego „Jimka” zrealizowanym we współpracy z Netfliksem, to katowicka orkiestra już dziś zaprasza na kolejną muzyczną podróż do filmowej Fabryki Marzeń. Tym razem za pulpitem dyrygenckim stanie Adam Sztaba, a w programie znajdą się najsłynniejsze tematy muzyczne w historii kina. Przewodnikami po tym wspaniałym świecie będą aktorka Anna Dereszowska i dziennikarz muzyczny Mariusz Gradowski, którzy razem poprowadzą koncert.

John Williams, Howard Shore, John Barry — to nazwiska, które wywołają ekscytację u każdego wielbiciela kinematografii. Ich nagradzane Oscarami ścieżki dźwiękowe znają praktycznie wszyscy. Wystarczy kilka dźwięków, żeby przywołać emocje, jakie towarzyszyły oglądaniu kolejnych części sagi Gwiezdnych Wojen, przygód Indiany Jonesa czy zapierającej dech w piersiach ekranizacji Tolkienowskiej trylogii Władca Pierścieni. Wszystkie te niezapomniane motywy muzyczne zabrzmią już 14 lutego z pełną mocą symfonicznego brzmienia NOSPR pod batutą Adama Sztaby. Ponadto, „Wieczór w Hollywood” dopełnią tematy z filmu Szczęki, Park Jurajski czy Pożegnanie z Afryką. Wisienką na torcie będzie suita z filmu Cinema Paradiso autorstwa najsłynniejszego bodajże europejskiego kompozytora muzyki filmowej, Ennio Morricone.

Nie pozwól, żeby pandemia pokrzyżowała Twoje plany na Walentynki i kup bilet na specjalny koncert online „Wieczór w Hollywood”. Weź udział w transmisji live z jednej z najlepszych sal koncertowych świata i przeżyj wieczór niezapomnianych emocji!

Koncert transmitowany będzie w systemie płatnego dostępu. Bilety dostępne są na stronie Bilety24.pl