Nagrody Polak Potrafi

Kategorie

Inne

Zostań współproducentem płyty

Wystartował projekt PŁYTA Z MUSICALU JEKYLL&HYDE na PolakPotrafi.pl

Weź udział w projekcie, stań się współproducentem płyty Jekyll&Hyde Teatr Muzyczny w Poznaniu​ i wybierz dla siebie unikatową nagrodę.

Zachęcamy do wybrania PAKIETU SERWISU BILETY24.

 

Zostaniesz Srebrnym Sponsorem płyty i otrzymasz:

–  tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 8GB (T113) z aplikacją mobilną Teatru Muzycznego

– płytę CD musicalu na tablecie w formie elektronicznej, podwójne

– zaproszenie VIP na koncert Face to Face (premiera płyty) we wrześniu 2015r. i wymienienie nazwiska Sponsora ze sceny

– wspólne zdjęcie z obsadą na scenie podczas koncertu FTF

– umieszczenie nazwiska /logotypu w książeczce płyty i na www Teatru

My już wsparliśmy tą inicjatywę, a ty?

www.polakpotrafi.pl/projekt/jekyllhyde

 

Musical „Jelyll&Hyde” to adaptacja noweli Roberta Louisa Stevensona, która w mig stała się jednym z najważniejszych przedstawień muzycznych XX wieku. To opowieść o dr Jekyll’u, który po wypiciu tajemniczego eliksiru zmienia swoje oblicze i w nocy przemienia się w Pana Hyde’a, o walce dobra ze złem, o ciemnej stronie natury ludzkiej i przejmującej miłości, która jest silniejsza niż opinia społeczna… Historia doczekała się wielu realizacji teatralnych i filmowych, m.in. z udziałem Davida Hasellhofa, ale największym hitem stała się jej musicalowa adaptacja z muzyką Franka Wildhorna. Musical zagrano na Broadwayu bez przerwy ponad 1 500 razy!

Premiera spektaklu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu stała się najgorętszą premierą musicalową roku. Do castingu stanęło ponad 120 wokalistów i tancerzy z całego kraju. W gronie zwycięzców znalazły się największe polskie gwiazdy musicalowe: Janusz Kruciński, Damian Aleksander, Edyta Krzemień, Marta Wiejak, Ewa Łobaczewska, Wojciech Paszkowski, Grzegorz Pierczyński i Monika Bestecka. W ciągu pół spektakl obejrzało aż 10 000 osób z całej Polski.

Aby płyta mogła się ukazać, potrzebne jest minimum 50.000 zł. Połowę tej kwoty Teatr Muzyczny już ma. Brakuje im 25 000 zł, po które zgłasza sie do fundatorów projektu.
Zebrane poprzez portal PolakPotrafi.pl środki przekazane zostaną na: wynajęcie sprzętu i mastering płyty -15.000 zł oraz tłoczenie płyty – 10.000 zł.

 

Aby projekt się udał, potrzeba osiągnąć 100% wsparcia przez 45 dni. Jeśli to się nie uda, wszytkie wpłaty wrócą na konta fundatorów.

Jeśli uda się przekroczyć 100%, dokładnie wiadomo na co przeznaczone zostaną pieniądze:

25.000 zł – ukaże się pierwszy na świecie krążek z songami z musicalu w polskiej wersji językowej

35.000 zł – wydanyz zostanie pierwszy w historii dwupłytowy album zawierający ścieżkę całego musicalu

43.000 zł – spełnione zostaną marzenia miłośników Jekyll&Hyde i na płycie znajdzie się… muzyczna niespodzianka! Zdradzimy ją, gdy projekt uzyska 100% potrzebnych funduszy.

Przeczytaj więcej na ten temat i wesprzyj projekt.