Kategorie

Inne

BABI TARG® – w lutym w Poznaniu!

BABI TARG® – w lutym w Poznaniu!

Przedwiosenna akcja wietrzenia szaf!

Dla wszystkich Pań uwielbiających buszować w poszukiwaniu niebanalnych ciuchów  i dodatków mamy wspaniałą wiadomość – już w lutym BABI TARG® w Poznaniu!

Kolejny raz będziecie mogły wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki!

Uwielbiany przez kobiety w każdym wieku, w Polsce od 2007 roku, BABI TARG® za każdym razem przyciąga setki miłośniczek oryginalnych ubrań, butów i biżuterii. Tym razem organizowany idealnie przed wiosną z pewnością pozwoli wszystkim Paniom na przewietrzenie swoich szaf i zdobycie nowych,  ciekawych „kąsków”  za małe pieniądze 🙂

Na BABIM TARGU® liczy się przyjazna atmosfera, kreatywność i wzajemna inspiracja – dlatego za każdym razem frekwencja mile zaskakuje zarówno Organizatorów jak i Odwiedzających.

Swapping parties, których idea lokalnie rozkwita w Polsce dzięki energetycznym dziewczynom tworzącym w Poznaniu Babiląd – ośrodek rozwoju osobistego kobiet podbija serca kolejnych miast.  Dzięki rosnącej popularności BABI TARG® stał się imprezą cykliczną obecną w największych miastach w Polsce.

My wspieramy BABI TARG® technologicznie i przyjacielsko – jesteśmy dumni, że w Poznaniu narodziła się i rozwija przy naszym udziale taka fajna inicjatywa!