Kategorie

Inne

POZNAŃ WHISKY SHOW

POZNAŃ WHISKY SHOW

Międzynarodowy festiwal whisky już w kwietniu w Poznaniu!

Wszystkich miłośników i pasjonatów wyrafinowanego smaku złotego trunku zapraszamy 21 i 22 kwietnia 2017 roku do poznańskiej Hali Arena, gdzie odbędzie się druga edycja Poznań Whisky Show.

Koneserów  czekają dwa dni degustacji, rozmów z autorytetami ze świata whisky, master classes, stoiska największych producentów złotego trunku oraz propozycje od niezależnych bottlerów. W tych dniach Poznań stanie się fascynującym światem whisky, whiskey i burbonów.

Poznań Whisky Show to prawdziwa gratka dla miłośników whisky. W największej hali widowiskowej w Poznaniu niezwykłe trunki zaprezentują najpopularniejsi producenci szkockiej whisky, pojawi się także wielu niezależnych bottlerów. Odwiedzający będą mogli spróbować również niezwykłych whisky z całego świata. – mówi Krzysztof Maruszewski, organizator wydarzenia, założyciel firmy Stilnovisti.

Whisky to moja pasja, dlatego postanowiłem stworzyć wydarzenie, które pozwoli jego uczestnikom zagłębić się w ten niezwykły świat. – dodaje prezes Maruszewski.

 Na POZNAŃ WHISKY SHOW – międzynarodowy festiwal whisky nie zabraknie atrakcji! Jedną z nich jest Vip Entrance – gdzie ekskluzywną degustację poprowadzi Charles MacLean, niekwestionowany autorytet i koneser whisky, autor książek o whisky, oraz Sir Colin Hampden-White, redaktor prowadzący Whisky Magazyn i redaktor naczelny Whisky Quarterly, wieloletni współpracownik Timesa, New York Timesa oraz Decantera. Dużą atrakcją będzie także masterclass prowadzony przez autorów bloga Whiskymywife.pl.

W ramach dwudniowych biletów uczestnicy festiwalu będą mogli spróbować różnorodnych dramów dostępnych na festiwalowych stoiskach. Kupujący otrzymają kieliszek degustacyjny oraz opaskę festiwalową uprawniającą do degustacji.

Organizatorami festiwalu jest firma Stilnovisti – zajmująca się inwestycjami alternatywnymi w beczki whisky oraz sztukę, zarówno dla klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych, w Polsce i za granicą – a także Whisky Magazyn – pierwszy w Polsce magazyn poświęcony tematyce whisky – oraz Whisky Quarterly – luksusowy brytyjski kwartalnik dla miłośników i koneserów whisky.

Bilety właśnie pojawiły się u nas w sprzedaży – korzystajcie póki jeszcze są! 

KUP BILETY NA POZNAŃ WHISKY SHOW