Kategorie

Inne

Centrum Kultury Zamek numerem 1!

Centrum kultury Zamek numerem 1 w Poznaniu!

Jakie są największe atrakcje w Poznaniu? Jedną z nich jest…

Nasz Partner Centrum Kultury Zamek w Poznaniu! Według globalnej wyszukiwarki Skycanner został uznany za jedną z największych atrakcji miasta. Zamek, jako prawie wiekowa budowla stanowiąca od początku rezydencję ostatniego cesarza Niemiec Wilhelma II, współcześnie służy jako instytucja łączącą wiele dziedzin kultury. Prezentuje najciekawsze zjawiska kulturalne z zakresu teatru, filmu, muzyki i literatury. Poza takimi atrakcjami, istnieje możliwość zwiedzenia zamku wraz z komentarzami przewodnika. Centrum Kultury Zamek jest czynne codziennie w godzinach od 9.00 do 22.00, wystawy natomiast można oglądać od wtorku do niedzieli między godziną 12.00 a 20.00.

Poznański Zamek to przestrzeń przyjazna dla wszystkich, instytucja otrzymała Certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom. Ponadto bierze udział w programie partnerskim PRO Rodzina, co oznacza, że rodziny będące posiadaczami Kart Dużych Rodzin również mają dostęp do wydarzeń kulturalnych w CK Zamek.

Już niebawem w CK Zamek odbędzie się kolejna impreza OFF Cinema, a tymczasem zachęcamy do przejrzenia oferty biletowej Zamku, którą znajdziecie na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej.