Kategorie

Inne Kino

V Konferencja Kin Studyjnych i Lokalnych

V Konferencja Kin Studyjnych i Lokalnych!

My też tam byliśmy. A jak było? Przeczytajcie sami…

Kolejny raz zespół Bilety24 wziął udział w Konferencji Kin Studyjnych i Lokalnych, piątej już edycji tego wydarzenia, które odbyło się w Chodzieży.

Podczas konferencji odbywały się między innymi panele tematyczne, warsztaty, a także codziennie mogliśmy skorzystać z przedpremierowych projekcji filmów. Ponadto przyznana została nagroda dla „Kiniarza Roku”, która tym razem trafiła w ręce aż sześciu osób:

 

Decyzja o przyznaniu takiej nagrody jest związana z wydarzeniem Nic Się Tu Nie Dzieje w Poznaniu, którego organizatorami byli właśnie nagrodzeni.

Na temat Nic Się Tu Nie Dzieje pisaliśmy również na naszym blogu, wydarzenie po czasie utwierdziło swój ogromny sukces, a w dodatku zostało nominowane w kategorii „Wydarzenie kulturalne sezonu 2015/2016” w plebiscycie IKS-a i Kulturapoznan.pl. Jesteśmy dumni z przedsięwzięć i nagród naszych Partnerów. Okazuje się również, że w ślad współpracy poznańskich kin, kinom krakowskim także udało się zrzeszyć.

A jeśli Wy tak samo, jak my kochacie kino, to pamiętajcie, że bilety do kina możecie kupić online na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej.