Kategorie

Inne

Dzień Działacza Kultury

Dzień Działacza Kultury obchodzony jest 29 maja każdego roku. Ma na celu uhonorowanie i nagrodzenie ludzi promujących różne wydarzenia kulturalne.
To dobra okazja żeby podziękować wszystkim tym, którzy bezpośrednio przyczyniają się do rozwoju tak samej Kultury jak i świadomości o niej w naszym Kraju.
Nie zapominajmy jednak o tych, którzy do owego rozwoju przykładają się.. pośrednio. Każdy, dzięki komu świat dzisiejszej kultury wygląda tak jak wygląda obecnie- zasługuje dzisiaj na podziękowanie.
Czym byłby świat bez kultury? Odpowiedź jest jedna i nasuwa się sama: niczym. Zorganizowanie wydarzeń: koncertów, spektakli, kabaretów (…) to bardzo ciężka praca, która wymaga ze strony organizatora niesamowitego skupienia i zaangażowania. Trzeba jednak przyznać, że jest to praca wdzięczna a jej efekty cieszą oko i często ucho. Nie ma wspanialszej pracy od tej, która dostarcza satysfakcji nie tylko wykonawcy ale i osobom, które tym wykonaniem mogą się rozkoszować. Praca z kulturą i przy kulturze zdecydowanie dostarcza wiele radości i dumy. Właściwie jest nie tylko pracą czy źródłem utrzymania, jest przede wszystkim sposobem na życie, pasją.
W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczyniają się do rozwoju Kultury. Jesteście wielcy. Dziękujemy i prosimy o więcej.
Przy okazji tak ciekawej okoliczności, zachęcamy do wyjścia z domu i łyknięcia kultury. Zapraszamy na: www.bilety24.pl sprawdźcie co ciekawego dzieje się dzisiaj w Waszych okolicach i podziałajcie.
Miłego dnia!