Kategorie

Aktualności Filharmonia

Filharmonia Kaliska i Bilety24

Filharmonia Kaliska i Bilety24

Filharmonia Kaliska jako 10 filharmonia w Polsce została Partnerem serwisu Bilety24.pl!

Serwis Bilety24 z początkiem nowego roku zyskał kolejnego Partnera – Filharmonię  Kaliską, która przystąpiła do współpracy z serwisem jako zaszczytna, dziesiąta filharmonia w Polsce. Wiąże się to z rozszerzeniem oferty serwisu i zwiększeniem ilości dystrybuowanych biletów na wydarzenia kulturalne.

Współpraca Serwisu Bilety24 z Filharmonią  Kaliską nie ogranicza się tylko do dystrybucji biletów internetowych. Serwis dostarczył i uruchomił system sprzedaży i rezerwacji biletów także w kasach instytucji wraz ze stanowiskiem mobilnym umożliwiającym sprzedaż biletów w dowolnej lokalizacji. Ze względu na brak pomieszczenia dla kas w budynku, w którym znajduje się sala koncertowa Filharmonii  Kaliskiej, zaoferowane rozwiązanie stanowi uzupełnienie sprzedaży w budynku administracji oraz sprzedaży internetowej.

Po wdrożeniu i zapoznaniu się z systemem i jego funkcjonalnościami, Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej filharmonii podzielił się z serwisem opinią na jego temat:

System kasowy oraz panel administracyjny dostarczony przez naszego Partnera – serwis Bilety24, stanowi duże ułatwienie w zarządzaniu sprzedażą biletów. Program jest przejrzysty i łatwy w obsłudze przez co spełnia nasze oczekiwania. Wzrost sprzedaży internetowej jest wprost proporcjonalny do zadowolenia naszych melomanów, spowodowanego możliwością wygodnego zakupu biletów internetowych. Konsultanci serwisu są zawsze dostępni, uprzejmi i pomocni w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Niezwykle sympatyczni pracownicy traktowali nas z największą starannością zarówno w czasie wdrażania innowacyjnego programu jak i po zakończeniu całej procedury. Jest to potwierdzeniem dobrej współpracy z serwisem Bilety24” – mówi Ewa Szumna – Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej z Filharmonii Kaliskiej.

Od tej pory, za pośrednictwem serwisu, nabywcy mogą kupić bilety na wydarzenia oferowane zarówno przez stałych Partnerów serwisu, do których należą: Filharmonia Łódzka, Filharmonia Poznańska, Filharmonia Pomorska, Filharmonia Dolnośląska, Filharmonia Opolska, Filharmonia Narodowa, Polska Opera i Filharmonia Bałtycka, Opera i Filharmonia Podlaska, Filharmonia Gorzowska, ale także od nowego roku również przez Filharmonię Kaliską.