Kategorie

Inne

Halfway Festival Białystok 2014- konferencja prasowa

Konferencja prasowa dotycząca III edycji Halfway Festival Białystok 2014.
Miejsce: Scena Kameralna Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1, Białystok
Data: 28.05.2014 r. godz. 11:00

 

 

Link do konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=qSVxdIjlLOY#t=1128

 

 

Szanowni Państwo

 

 

Po raz trzeci zapraszamy do Amfiteatru Opery i Filharmonii Podlaskiej na Halfway Festival Białystok 2014 czyli wielkie święto singer – songwriterów i artystów folkowych.

 

 

Po sukcesie zeszłorocznej edycji nad festiwalem pojawiły się ciemne chmury. Na szczęście, dzięki wsparciu naszych fanów i władz miasta znów będziemy mogli posłuchać wykonawców z wielu stron świata, którzy zaprezentują nam różne oblicza muzyki folkowej i songwriterskiej. Jak co roku zaprosiliśmy artystów oryginalnych, nieoczywistych, ale zawsze intrygujących i ciekawych. Tym razem  przyjadą do nas muzycy z USA, Islandii, Grecji, Estonii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i oczywiście z Polski. Większość z nich gościć będzie w naszym kraju po raz pierwszy.

 

 

Halfway Festival nie jest ani największym, ani najważniejszym, ani najlepszym festiwalem muzycznym na świecie. Ale ma swój niepowtarzalny klimat i genialną publiczność. To festiwal jedyny w swoim rodzaju – bo współtworzony przez publiczność i artystów. Zgodnie z hasłem „blisko ludzi, blisko muzyki”. To także festiwal, co dla nas niezwykle ważne, bez headlinerów. Wszyscy artyści pozostają ważni zarówno dla nas jak i dla naszej publiczności.