Kontakt dla kupujących

POMOCNE INFORMACJE I NAJCZĘŚĆIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy mogę zwrócić lub wymienić bilet?
Zwroty biletów możliwe są jedynie w przypadku odwołania lub zmiany daty/ miejsca wydarzenia.  W pozostałych przypadkach zwroty nie są możliwe. Ograniczenia te wynikają z zapisów regulaminu Serwisu Bilety24 oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), art. 38 pkt 12 oraz 13.

Co zrobić, gdy po opłaceniu transakcji nie otrzymałem biletu?
Jeżeli minęło 20 minut od opłacenia transakcji i wciąż nie dotarła wiadomość z biletem prosimy w pierwszej kolejności sprawdzić  foldery „spam”, „oferty” oraz inne foldery.
W przypadku dalszego braku biletu należy skorzystać z opcji  „Wydrukuj bilet ponownie” (żółty przycisk po prawej stronie) i  ponownie sprawdzić pocztę. Jeśli nie udało się odnaleźć biletu prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.

Co zrobić, aby otrzymać fakturę/ rachunek za bilety?
Aby otrzymać fakturę/ rachunek należy w trakcie procesu zakupu zaznaczyć opcję „Faktura Vat” i uzupełnić dane.  Jeżeli potrzeba otrzymania faktury/rachunku nastąpiła po dokonaniu zakupu należy skorzystać z formularza kontaktowego.

Jak otrzymać ofertę dla grup zorganizowanych?
Wychodząc naprzeciw grupom zorganizowanym oferujemy możliwość zakupy większej ilości biletów. Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowany - przygotujemy ofertę i skontaktujemy się w sposób wskazany w wiadomości.

Zmiany w wydarzeniach wywołane koronawirusem.
Informujemy, iż to Organizator podejmuję ostateczną decyzję o odwołaniu lub przeniesieniu wydarzenia na inny termin, a co za tym idzie, o uruchomieniu procedury zwrotu środków. Serwis nie jest umocowany do dokonywania zwrotów bez akceptacji Organizatora. O wszystkich zmianach będziemy informować drogą mailową.


Formularz kontaktowy

 
 

Biuro Obsługi Klientów serwisu Bilety24.pl jest czynne w dni robocze, w godzinach 8:00 - 16:00.

DialCom24 Sp. z o.o.
60-327 Poznań,
ul. Kanclerska 15
tel.: 61 642 92 36 wew. 1

NIP 781-173-38-52, REGON 634509164
Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Nr KRS 0000306513.
Wysokość kapitału zakładowego: 1 697 000 zł
 
Fisz Emade
Adela
Ania Karwan
Blog Kulturalny
Newsletter
Aplikacja Mobilna
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.