menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Oferta dla Organizatorów

Omnichanel – Twoja sprzedaż w Bilety24.pl
Sprzedawaj bilety jednocześnie online, stacjonarnie oraz w programach afiliacyjnych. Uruchom sprzedaż internetową, zastosuj program do sprzedaży, drukuj bilety i zaproszenia, zarządzaj dystrybucją w czasie rzeczywistym. W ofercie znajduje się także aplikacja mobilna do zarządzania i raportowania sprzedaży.

B24_dystrybucja
wielokanałowa sprzedaż biletów na wydarzenia
B24_dystrybucja
indywidualne, korzystne warunki współpracy
B24_dystrybucja
dedykowany sklep na stronie organizatora
B24_dystrybucja
pomoc techniczna 7 dni w tygodniu
B24_dystrybucja
profesjonalne wsparcie marketingowe
B24_dystrybucja
zaplecze do weryfikacji biletów podczas eventów
 

System sprzedaży i rezerwacji biletów – mamy dla Ciebie rozwiązanie
Nowoczesne oprogramowanie z układzie modułowym, dedykowane dla teatrów, kin, filharmonii, agencji artystycznych, klubów, obiektów sportowych i sal koncertowych, pozwala na sprzedaż i rezerwacją biletów, karnetów, abonamentów, sprzedaż produktów (gadżetów) pełen system raportowania, integrację z systemami księgowo-rozliczeniowymi, zastosowanie zróżnicowanych form płatności (Karty Podarunkowe, vouchery) oraz zastosowanie systemów zniżek i rabatów (Karty Newsletterowicza, Karta Rodziny Dużej, kody rabatowe, punkty i benefity).

Integracja z platformą Bilety24, aplikacjami mobilnymi, portalami informacyjno-kulturalnymi z możliwością udziału w programach afiliacyjnych. Dostarczamy karty, opaski oraz drukarki i blankiety biletowe, także z zabezpieczeniami (UV, hologram, papier ze znakiem wodnym) Serwis oferuje usługi weryfikacji biletów w oparciu o urządzenia mobilne lub kołowroty oraz sprzedaż w mobilnych stanowiskach sprzedaży lub BILETOMATACH B24 .

Przedstaw potrzeby, zaproponujemy rozwiązanie.
e-mail: oferty@bilety24.pl, tel.: +48 661 881 880 -  tylko dla Organizatorów, w przypadku pytań dotyczących zakupionych biletów kliknij tutaj
www.systemkasowy.pl 

Programy afiliacyjne
Jeśli prowadzisz serwis informacyjny lub stronę związaną z tematami reprezentowanymi w naszym serwisie i szukasz dodatkowych zysków ze sprzedaży biletów, trafiłeś pod właściwy adres. Program afiliacyjny to dostęp do informacji o koncertach, spektaklach, seansach filmowych, kabaretach i różnych formach aktywności kulturalnej.

Skontaktuj się z nami, przygotujemy dedykowaną ofertę.
e-mail: marketing@bilety24.pl, tel.: +48 61 642 90 30

BIletomaty