trasa koncertowa Lemon w Polsce holender tulacz, teatr wielki, łódź NARODOWY CYRK CHIŃSKI W POLSCE alosza adwiejew era jazzu agnieszka chylińska forever child tour 2017 symphonica piwnica pod baranami
1 2 3 4 5 6 7 8

Oferty pracy

Firma DialCom24 Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2004 roku, głównymi produktami firmy są system sprzedaży biletów on-line (Bilety24.pl) oraz system obsługi transakcji internetowych (Przelewy24.pl).

W związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrażaniem nowych projektów związanych z systemem Bilety24.pl poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: 2016/13

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • aktywne pozyskiwanie klientów w branży ticketingu
  • prezentację i promocję produktów firmy
  • wsparcie klienta w czasie wdrożenia systemu
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z pracownikami firm  współpracujących
  • realizację planów sprzedażowych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy przy sprzedaży oprogramowania
  • znajomości podstaw instalacji sprzętu komputerowego
  • predyspozycji do prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • umiejętności biegłej obsługi komputera
  • orientacji na efekty pracy
  • konsekwencji i systematyczności w działaniu
  • umiejętności pracy i organizacji na samodzielnym stanowisku
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w ticketingu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej finansowo firmie
  • pracę przy nowoczesnych rozwiązaniach z branży IT
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • kartę Multisport

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając tutaj.
Aplikacje powinny zawierać CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

symphonica
agnieszka chylińska forever child tour 2017
alosza
słoneczna linia częstochowa
piwnica pod baranami
szalone nożyczki, teatr,
alosza adwiejew
Awdjejew
Borys Godunow w Teatrze Polskim
symphonica
symphonica
Alosza
Facebook konkursy
Blog Kulturalny