menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

PULP FICTION pò kaszëbskù

PULP FICTION pò kaszëbskù Jaka piosenka gra Wam w duszach, gdy słyszycie PULP FICTION? Bo nam… Girl… Tfu! Szãtkù… wnetkã mdzesz białką! Tak jest! Kino Żeglarz i Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej znowu łączą siły i zapraszają na najbardziej kultowy film wszech czasów! Ale to nie będzie zwykły seans! U nas Mia Wallace sypie kreski tabaki, a Zed nie jest dead - Zed ju zdechł! W naszych kaszubskich murach nikt nie mówi „I love You, Honey Bunny” tylko „Kòchóm cã, Mimkù Kaninkò” i nikt nie nawołuje „Everybody, be cool, it is a robbery” – u nas krzyczy się „Wszëtcë mdzeta cëszi kòta, to je rabùnk!!!”. Podczas tego seansu lektor na żywo – Tomasz Fopke, dyrektor Współorganizatora wydarzenia, czyli Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej – będzie tłumaczył na język kaszubski najważniejsze sceny tego największego dzieła Quentina Tarantino.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

24.08.2021 , g. 21:00 (wtorek)

 
info

Bilety na termin:
24.08.2021 , g. 21:00 (wtorek)

PULP FICTION pò kaszëbskù Jaka piosenka gra Wam w duszach, gdy słyszycie PULP FICTION? Bo nam… Girl… Tfu! Szãtkù… wnetkã mdzesz białką! Tak jest! Kino Żeglarz i Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej znowu łączą siły i zapraszają na najbardziej kultowy film wszech czasów! Ale to nie będzie zwykły seans! U nas Mia Wallace sypie kreski tabaki, a Zed nie jest dead - Zed ju zdechł! W naszych kaszubskich murach nikt nie mówi „I love You, Honey Bunny” tylko „Kòchóm cã, Mimkù Kaninkò” i nikt nie nawołuje „Everybody, be cool, it is a robbery” – u nas krzyczy się „Wszëtcë mdzeta cëszi kòta, to je rabùnk!!!”. Podczas tego seansu lektor na żywo – Tomasz Fopke, dyrektor Współorganizatora wydarzenia, czyli Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej...
info
info

Inne wydarzenia organizatora