Bilet otwarty do kina Elektronik

Kochani, KINO ELEKTRONIK to przede wszystkim nasi cudowni Widzowie! Dajecie nam siłę i sprawiacie, że to co robimy ma sens! Dlatego, jeśli chcecie nas wspomóc w tym trudnym czasie ogromnej tęsknoty za Wami, zapraszamy do zakupu BILETU OTWARTEGO dla siebie lub bliskiej osoby, a my już zadbamy, żebyście tego nie żałowali!! Mimo nieciekawej sytuacji w kraju, zachowujemy optymizm i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy Was w pełnym zdrowiu i uśmiechniętych, a my będziemy mogli znów dzielić si
Organizator

Kino Elektonik

Kino Elektronik Generała Zajączka 7 01-518 Warszawa

Dane kontaktowe

Generała Zajączka 7
01-518 Warszawa

Czwartek 31 grudnia 2020
Sprzedaż online kończy się : 31-12-2020 22:59


2020-12-31T23:59:00+0100
Bilet otwarty do kina Elektronik
Bilet otwarty do kina Elektronik Kino Elektonik
2020-12-31 (Czwartek) Warszawa Kino Elektronik

Opis wydarzenia:

Kochani,
KINO ELEKTRONIK to przede wszystkim nasi cudowni Widzowie! Dajecie nam siłę i sprawiacie, że to co robimy ma sens!

Dlatego, jeśli chcecie nas wspomóc w tym trudnym czasie ogromnej tęsknoty za Wami, zapraszamy do zakupu BILETU OTWARTEGO dla siebie lub bliskiej osoby, a my już zadbamy, żebyście tego nie żałowali!! 
Mimo nieciekawej sytuacji w kraju, zachowujemy optymizm i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy Was w pełnym zdrowiu i uśmiechniętych, a my będziemy mogli znów dzielić się z Wami pasją i miłością do kina , bo pomysłów nam nie brakuje!

 
Bilet otwarty obowiązuje na wszystkie pokazy repertuarowe - z wyłączeniem pokazów festiwalowych oraz pokazów organizowanych przez Partnerów zewnętrznych - i będzie aktywny do 31.12.2020 r. a możecie nabyć go w dwóch naszych standardowych cenach 15 i 20 zł.
Z góry dziękujemy za zakupione bilety i za to, że jesteście i dajecie nam codziennie tyle pozytywnej energii i nadziei 
 
stęskniona Ekipa Kina Elektronik


 
REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY: 
1. „Bilet otwarty” należy wymienić w kasie kina na bilet na docelowy seans. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.
2. Aby mieć pewność miejsca na wybrany seans, prosimy o wcześniejszą rezerwację biletu docelowego pisząc na adres: rezerwacje@kinoelektronik.pl
3. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego” na inny rodzaj biletu. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość "biletu otwartego" Kino ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.
4. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
5. „Bilet otwarty” obowiązuje na wszystkie repertuarowe seanse filmowe z wyłączeniem pokazów festiwalowych, spektakli, koncertów oraz wydarzeń organizowanych przez Partnerów zewnętrznych.
6. „Bilet otwarty” ważny jest do 31.12.2020 r. Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”
7. Posiadanie „biletu otwartego” nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet dostępny dla danego wydarzenia.
8. „Bilet otwarty”  nie podlega dalszej odsprzedaży.
9. Serwis Bilety24 oraz Kino nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”. 
10. Za niewykorzystany "bilet otwarty" Serwis Bilety24 oraz Kino nie zwracają pieniędzy. 
11. Regulamin akcji znajduje się na www.kinoelektronik.pl
Inne wydarzenia
Bilety na: Lodowisko Spodek
Sport
Lodowisko Spodek
Katowice - 25 października 2020 kup bilet od 6 zł
Bilety na: Lodowisko Spodek
Sport
Lodowisko Spodek
Katowice - 26 października 2020 kup bilet od 6 zł
Bilety na: Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
Muzea
Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Po...
Poznań - 27 października 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.