Bilet otwarty do Teatru Muzycznego w Łodzi - wszystkie bilety

Zachęcamy Państwa do kupna biletu otwartego, który po otwarciu kasy biletowej będzie można wymienić na bilet na konkretne przedstawienie oraz kupić drugi w cenie biletu ulgowego. Zakup biletu otwartego jest formą wsparcia instytucji kultury w okresie pandemii.BILET OTWARTY – REGULAMIN1. Bilet otwarty obowiązuje na wszystkie spektakle repertuarowe Teatru Muzycznego w Łodzi (nie dotyczy premier, koncertu sylwestrowego oraz spektakli gościnnych). 2. Bilet otwarty należy wymienić na bilet na doc

Organizator

Teatr Muzyczny w Łodzi

Teatr Muzyczny w Łodzi Północna 47/51 91-425 Łódź

Dane kontaktowe

ul. Północna 47/51
91-425 Łódź

2021-05-31T00:00:00+0200
2021-05-31 (Poniedziałek) Łódź Teatr Muzyczny w Łodzi

Opis wydarzenia:

Zachęcamy Państwa do kupna biletu otwartego, który po otwarciu kasy biletowej będzie można wymienić na bilet na konkretne przedstawienie oraz kupić drugi w cenie biletu ulgowego. Zakup biletu otwartego jest formą wsparcia instytucji kultury w okresie pandemii.
BILET OTWARTY – REGULAMIN
1. Bilet otwarty obowiązuje na wszystkie spektakle repertuarowe Teatru Muzycznego w Łodzi (nie dotyczy premier, koncertu sylwestrowego oraz spektakli gościnnych).
2. Bilet otwarty należy wymienić na bilet na docelowy spektakl w kasie Teatru Muzycznego w Łodzi najpóźniej tydzień przed datą przedstawienia. Jeden bilet otwarty można wymienić na jeden bilet właściwy.
3. Bilet otwarty upoważnia do zakupu w kasie Teatru Muzycznego w Łodzi drugiego biletu w cenie biletu ulgowego.  
4. Bilet otwarty  jest ważny do 31.03.2021 r. Nie ma możliwości przedłużenia jego terminu ważności.
5. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany biletu otwartego na inny rodzaj biletu. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość biletu otwartego, teatr lub serwis bilety24.pl nie zwracają różnicy.
6. Podstawą do realizacji biletu otwartego jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na bilecie otwartym są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje jego unieważnienie. Jeżeli numer lub kod uwidoczniony na bilecie otwartym jest nieczytelny lub został już wykorzystany, dany bilet otwarty zostanie uznany za nieważny.
7. Biletu otwartego zakupionego online nie można odsprzedać.
8. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu lub wymiany biletu otwartego należy kontaktować się bezpośrednio z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej).
9. Serwis bilety24.pl i Teatr Muzyczny w Łodzi nie przyjmują zwrotów biletów otwartych (nie zwracają pieniędzy).
10. Regulamin korzystania z „biletu otwartego” znajduje się na stronie: www.teatr-muzycznylodz.pl
 
 
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.