EXPO Invest Cuffs 2020 - wszystkie bilety

Kongres Invest Cuffs to doroczne wydarzenie organizowane w jednym z najbardziej nowoczesnych centrów konferencyjnych ICE Kraków Congress Centre. Jak co roku, wydarzenie to gromadzi ponad 4000 uczestników. Kongres jest skierowany dla każdego, kto inwestuje oraz dla tych, którzy dopiero chcą zacząć i nie wiedzą w co i jak inwestować swoje oszczędności. Prelegenci będą prowadzić wykłady dla początkujących oraz zaawansowanych uczestników rynku inwestycyjnego. Nie zabraknie również debat ze

Organizator

Fundacja Invest Cuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych

Ice Kraków Congress Centre Marii Konopnickiej 17 30-302 Kraków

Dane kontaktowe

św. Filipa 23/3
31-150 Kraków

2020-03-27T08:00:00+0100
EXPO Invest Cuffs 2020 Fundacja Invest Cuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych
2020-03-27, godz. 08:00 (Piątek) Kraków Ice Kraków Congress Centre

Opis wydarzenia:

Kongres Invest Cuffs to doroczne wydarzenie organizowane w jednym z najbardziej nowoczesnych centrów konferencyjnych ICE Kraków Congress Centre. Jak co roku, wydarzenie to gromadzi ponad 4000 uczestników.

Kongres jest skierowany dla każdego, kto inwestuje oraz dla tych, którzy dopiero chcą zacząć i nie wiedzą w co i jak inwestować swoje oszczędności. Prelegenci będą prowadzić wykłady dla początkujących oraz zaawansowanych uczestników rynku inwestycyjnego. Nie zabraknie również debat ze znawcami rynków, które przybliżą słuchaczom aktualną sytuację
ekonomiczną. Dodatkowo nasi eksperci przedstawią swoje strategie oraz podzielą się wieloma niezbędnymi wskazówkami ułatwiającymi inwestowanie. Nie zabraknie również debat ze znawcami rynków.
Kongresowi towarzyszą Targi Expo Invest Cuffs, gdzie pojawi się ponad 60 wystawców z branży.
 
Bilet Standard - umożliwiający wejście na konwencję oraz targi.
Bilet Lite - umożliwiający 2x lunch na terenie ICE
Bilet VIP - umożliwiający wstęp do strefy VIP, AfterParty VIP oraz 2x lunch na terenie ICE
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.