Organizator

Estrada Poznańska

Dane kontaktowe

Masztalarska 8
61-767 Poznań

Niedziela 22 września 2019 11:00
2019-09-22T11:00:00+0200
Festiwal Iluzji 52 | 52 Junior | 22.09.19 | Scena na Piętrze
Festiwal Iluzji 52 | 52 Junior | 22.09.19 | Scena na Piętrze Estrada Poznańska
2019-09-22, godz. 11:00 (Niedziela) Poznań Scena na Piętrze
INFO

Opis wydarzenia:

NIEDZIELA, 22 WRZEŚNIA 2019
11.00  - 52 Junior – Scena na Piętrze


Energiczne show, wypełnione humorem i dowcipem, prowadzone w pełnej interakcji z widownią. Perfekcyjne połączenie niewiarygodnych efektów i dobrej zabawy na najwyższym poziomie. Występ dedykowany dla najmłodszych widzów, z efektami dopasowanymi do ich potrzeb oraz możliwości. Wizualne tricki i odpowiednie poczucie humoru to gwarancja niezapomnianych chwil dla każdego malucha.
 
Konrad Modzelewski
Konrad Modzelewski (konradus magicus modzelevskus) – gatunek magika sztuczkożernego z rodziny magikowatych, najbardziej rozprzestrzeniony na terenie Warszawy i okolic. Liczba osobników: 1. Określenie człowiek orkiestra byłoby nieco na wyrost, ale już człowiekiem kwartetem nazwać by się mógł. Iluzjonista, komik, żongler, fajtłapa. Przez pół życia uczył się żonglować, drugie pół życia uczył się czarować, a teraz trzecie pół życia spędza na rozśmieszaniu do łez publiczności w Polsce i nie tylko. By móc całkowicie skupić się na występach i rozwoju artystycznym dość szybko zakończył swoją formalną edukację. Nie, nie aż tak szybko – na szczęście zdążył opanować tabliczkę mnożenia. W wolnym czasie zajmuje się swoją prywatną hodowlą dziobaków australijskich. Ma już jednego, pluszowego – o imieniu Teodor. Konrad nie ma żadnego talentu, tytułu mistrza, ani nigdy nie wygrał żadnych zawodów dla iluzjonistów. Ma za to za sobą ponad 2000 pokazów i już dziewiąty rok z rzędu żyje ze swojej pasji. Jest także autorem książki o sztuczkach magicznych dla dzieci pt. „Czaruj z Dzieckiem” oraz współautorem podręcznika dla iluzjonistów „Kid Performer – Czyli jak ze sztuczek wyczarować biznes”. Największą frajdę w życiu sprawia mu wywoływanie uśmiechu na twarzach widzów. 
 

 
BILETY: 
15 zł (bilety dotyczą także opiekunów) 
Bilety dostępne są online oraz w kasie Kina Muza. 
Nie przyjmujemy rezerwacji. 
 
Inne wydarzenia
Bilety na: Zwiedzanie - Weekend
Muzea
Zwiedzanie - Weekend
Poznań - 15 września 2019 kup bilet od 8 zł
Bilety na: WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI
Inne
WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI
Warszawa - 15 września 2019 INFO
Bilety na: Zwiedzanie - Weekend
Muzea
Zwiedzanie - Weekend
Poznań - 21 września 2019 kup bilet od 8 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.