NA TROPIE RUCHU

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o zaniku relacji na płaszczyźnie dziecko-rodzic. Może to przez zabieganie? Może przez brak zrozumienia? Uczestnicy zajęć dowiedzą się, że można inaczej! Na zajęciach, w atmosferze akceptacji prowadzący stworzy przestrzeń przede wszystkim do dobrej zabawy w ruchu - co jest piękną drogą do pełnego bycia z dzieckiem. Scenariusz zajęć zainspirowany będzie metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, kontakt improwizacją i acroyogą. Dzięki zaję
Organizator

Art Stations Foundation

Stary Browar Studio Słodownia +3 Półwiejska 42 61-888 Poznań

Dane kontaktowe

Półwiejska 42
61-888 Poznań

Sobota 25 lipca 2020 11:00
2020-07-25T11:00:00+0200
NA TROPIE RUCHU
NA TROPIE RUCHU Art Stations Foundation
2020-07-25 , godz. 11:00 (Sobota) Poznań Stary Browar Studio Słodownia +3

Opis wydarzenia:

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o zaniku relacji na płaszczyźnie dziecko-rodzic. Może to przez zabieganie? Może przez brak zrozumienia? Uczestnicy zajęć dowiedzą się, że można inaczej! 
Na zajęciach, w atmosferze akceptacji prowadzący stworzy przestrzeń przede wszystkim do dobrej zabawy w ruchu - co jest piękną drogą do pełnego bycia z dzieckiem. Scenariusz zajęć zainspirowany będzie metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, kontakt improwizacją i acroyogą. Dzięki zajęciom uczestnicy lepiej poznają własne ciała, zdobędą pewność siebie i rozwiną poczucie bezpieczeństwa w nawiązywaniu kontaktu z drugim i współpracy z grupą. A przede wszystkim poznają inspirujące narzędzia do późniejszych, rodzinnych zabaw tanecznych w domu.
Paweł Kubiak - studiuje pedagogikę, od 4 lat aktywnie pracuje z dziećmi - przedszkole leśne, korepetycje, animacje. Bardzo bliskie są mu słowa: zanim zaczniemy myśleć o tym jak wychowywać dzieci, pomyślmy co zrobić, by im w tym nie przeszkadzać. Być, słuchać, towarzyszyć. Jego inspiracje to ruch spontaniczny, kontakt improwizacja, capoeira i acroyoga. W ruchu interesuje go relacja - ze sobą, partnerem, grupą. Na swojej drodze kieruje się ciekawością i radością płynącą z wyrażania siebie.
Inne wydarzenia
Bilety na: Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
Muzea
Zwiedzanie Muzeum Broni Pancernej w Po...
Poznań - 14 lipca 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.