Organizator

Gminny Ośrodek Kultury "Sokół"

Dane kontaktowe

Gdyńska 47
62-004 Czerwonak

Sobota 13 Styczeń 2018 16:00
2018-01-13T16:00:00+0100
KABARET FORMACJA CHATELET
KABARET FORMACJA CHATELET Gminny Ośrodek Kultury "Sokół"
2018-01-13 , godz. 16:00 (Sobota) Koziegłowy Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
INFO

Opis wydarzenia:

KABARET FORMACJA CHATELET

13-01-2018 - Koziegłowy - Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

 

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na występ Kabaretu Formacja Chatelet.

Formacja Chatelet to krakowski kabaret założony jesienią 1996 roku. Kilka miesięcy później Formacja zdobyła Grand Prix na najważniejszym festiwalu w Polsce – przeglądzie kabaretów PAKA. W ciągu tych kilkunastu lat przez Chatelet przewinęło się wielu kabaretowych artystów (m.in. Jerzy Jan Połoński, Tomasz Jachimek, Adam Grzanka), obecny skład to Adam Małczyk – sceniczny przywódca, Michał Pałubski – człowiek guma i sceniczny kameleon, a także Barbara Tomkowiak.

Jeżeli Formacji czegoś brakowało to właśnie tego kobiecego pierwiastka. Kobieta wzbogaca występy, wprowadza na scenę wdzięk i urodę, ale myli się ten który myśli, że Basia łagodzi temperamenty obu panów. Jej przyjście jest jak dolanie oliwy do ognia, to diabeł w przebraniu aniołka Małczyk, Pałubski i Tomkowiak to trzy komiczne żywioły, które tworzą kabaret najwyższej próby. Sami twierdzą, że wychodzą na scenę, bo mają do spełnienia misję Rozbawić Publiczność! Idź na Chatelet i śmiej się z sensem!
Formacja Chatelet to niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy – ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości.
Świat zmieniają już od ponad 20 lat.

KABARET FORMACJA CHATELET bilety - dostępne na Bilety24.pl

 

Inne wydarzenia
Bilety na: Kabaret Nowaki - 10 lecie
Kabaret
Kabaret Nowaki - 10 lecie
Oleśnica - 27 Styczeń 2018 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.