menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

C'mon C'mon

Joaquin Phoenix, który w „C’mon C’mon” zagrał swoją pierwszą od czasów „Jokera” rolę,zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek.Jego bohater – Johnny, dziennikarz radiowy – uczy się uważnie słuchać, budować trwałe więzi,naprawiać błędy przeszłości i… przytulać.
Przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermocei plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffman),z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy.
Kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa buduje mosty pomiędzy pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany. Ten film to otwarte drzwido świata wewnętrznego dziecka, z którym tak naprawdę nigdy nie chciałybyśmy się rozstać.Idąc tym tropem, po seansie nie ma chyba lepszego wyjścia niż prosto na lody przy ul.Sychty Nie zastanawiajcie się czy warto, sprawdziłyśmy.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

01.06.2022 , g. 21:00 (środa)

 
info

Bilety na termin:
01.06.2022 , g. 21:00 (środa)

Joaquin Phoenix, który w „C’mon C’mon” zagrał swoją pierwszą od czasów „Jokera” rolę,zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek.Jego bohater – Johnny, dziennikarz radiowy – uczy się uważnie słuchać, budować trwałe więzi,naprawiać błędy przeszłości i… przytulać. Przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermocei plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffman),z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa buduje mosty pomiędzy pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany. Ten film to otwarte drzwido świata wewnętrznego dziecka, z którym...
info
info

Inne wydarzenia organizatora