menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Córka

Leda (Olivia Colman, która zachwyca nas tu swoim wcieleniem w rolę matki) udaje sięna wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu.Spokój zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie.Uwagę Ledy przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudamibycia młodą mamą, mając pod opieką kilkuletnią córkę. Obserwowanie tajemniczej nieznajomejwywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagisię skonfrontować.
Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie można cofnąć.Reżyserka nie boi się zadawać niełatwych pytań o istotę macierzyństwa i jego wpływu na życie kobiety. Czy kobieta może nie posiadać instynktu macierzyńskiego? Czy jeśli nie stawia dzieci na pierwszym miejscu, ponad karierę i własne ambicje, czyni to z niej złą matkę? I wreszcie – Czy bycie matką to pracana pełen etat, którą można porzucić gdy nie przynosi nam już satysfakcji?
W tym dramacie psychologicznym porusza dogłębnie nie tylko niezwykle życiowa tematyka problemów,ale również gra aktorska na najwyższym poziomie.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

11.06.2022 , g. 15:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
11.06.2022 , g. 15:00 (sobota)

Leda (Olivia Colman, która zachwyca nas tu swoim wcieleniem w rolę matki) udaje sięna wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu.Spokój zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie.Uwagę Ledy przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudamibycia młodą mamą, mając pod opieką kilkuletnią córkę. Obserwowanie tajemniczej nieznajomejwywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagisię skonfrontować. Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie można cofnąć.Reżyserka nie boi się zadawać niełatwych pytań o istotę macierzyństwa i jego wpływu na życie kobiety. Czy kobieta może nie...
info
info

Inne wydarzenia organizatora