menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

DC Liga Super-Pets

Kiedy Liga Sprawiedliwości jest przechwytywana przez Lulu i Lex Luthor, labradora Supermana, Krypto, który został pozbawiony mocy w procesie, tworzy drużynę zwierząt ze schroniska, które zostały obdarzone supermocami, aby uratować jego właściciela i przyjaciół Supermana: bokser Ace, który staje się super silny i niezniszczalny, świnia PB, która może rosnąć do gigantycznych rozmiarów, żółw o imieniu Merton, który staje się super szybki oraz wiewiórka o imieniu Chip, która zyskuje elektryczne umiejętności.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

31.07.2022 , g. 17:00 (niedziela)

 
info

Bilety na termin:
31.07.2022 , g. 17:00 (niedziela)

Kiedy Liga Sprawiedliwości jest przechwytywana przez Lulu i Lex Luthor, labradora Supermana, Krypto, który został pozbawiony mocy w procesie, tworzy drużynę zwierząt ze schroniska, które zostały obdarzone supermocami, aby uratować jego właściciela i przyjaciół Supermana: bokser Ace, który staje się super silny i niezniszczalny, świnia PB, która może rosnąć do gigantycznych rozmiarów, żółw o imieniu Merton, który staje się super szybki oraz wiewiórka o imieniu Chip, która zyskuje elektryczne umiejętności.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
info
info