menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

KRAJ

Smoliście czarna i nieprzyzwoicie zabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, która z przekąsem komentuje otaczającą nas rzeczywistość! kRAJ to sześć "dzikich historii", które łączy jedno – Polska. Przedstawione w filmie opowieści bazują na z pozoru prozaicznych sytuacjach, które przybierają przewrotny obrót, doprowadzając bohaterów na skraj wytrzymałości. kRAJ – pierwsza pełnometrażowa produkcja Warszawskiej Szkoły Filmowej.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

29.08.2021 , g. 14:30 (niedziela)

 
info

Bilety na termin:
29.08.2021 , g. 14:30 (niedziela)

Smoliście czarna i nieprzyzwoicie zabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, która z przekąsem komentuje otaczającą nas rzeczywistość! kRAJ to sześć "dzikich historii", które łączy jedno – Polska. Przedstawione w filmie opowieści bazują na z pozoru prozaicznych sytuacjach, które przybierają przewrotny obrót, doprowadzając bohaterów na skraj wytrzymałości. kRAJ – pierwsza pełnometrażowa produkcja Warszawskiej Szkoły Filmowej.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
info
info

Inne wydarzenia organizatora