menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Osiem gór

Musiałem wyjechać, aby się rozwijać, poznawać, doświadczać, przeżywać. Poczuć smak rozkosznych uniesień, zachwytów i pewnych niewygód także. Znacie to uczucie, to pragnienie zmiany?To lekcja o odnajdywaniu siebie, budowaniu domu i nowych fundamentów swojego bytu oraz otwieraniu nowych drzwi w życiu. Opowieść i pochwała wolności, która każdego z nas przenosi do zupełnie innego miejsca na mapie serca.
Trzydziestoletni Pietro decyduje się zostawić za sobą życie dużego miasta i wyjechać w góry. Nie odnajduje się w swoim dotychczasowym, pełnym zgiełku życiu, chociaż sam nie potrafi określić czego mu brakuje. Prawdziwie wolny i szczęśliwy czuł się jedynie w dzikich Alpach, gdzie spędzał w dzieciństwie każde lato. Zaszczepiona w nim miłość do gór i odkrywania nowych ścieżek każe mu wyruszyć w świat, w którym nowe znajomości i stare przyjaźnie staną się ścieżką do odnalezienia siebie.

My jesteśmy absolutnie oczarowane. Czym? Pięknem, które niosą często niełatwe decyzje, a przy tym często tak długo komunikowane w głowie, że są dokładnie tym, co sprawi, że będziemy bardzo, bardzo szczęśliwi. Nie bójcie się i chodźcie zdobyć „Le otto montagne”.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

11.06.2023 , g. 19:30 (niedziela)

 
info

Bilety na termin:
11.06.2023 , g. 19:30 (niedziela)

Musiałem wyjechać, aby się rozwijać, poznawać, doświadczać, przeżywać. Poczuć smak rozkosznych uniesień, zachwytów i pewnych niewygód także. Znacie to uczucie, to pragnienie zmiany?To lekcja o odnajdywaniu siebie, budowaniu domu i nowych fundamentów swojego bytu oraz otwieraniu nowych drzwi w życiu. Opowieść i pochwała wolności, która każdego z nas przenosi do zupełnie innego miejsca na mapie serca. Trzydziestoletni Pietro decyduje się zostawić za sobą życie dużego miasta i wyjechać w góry. Nie odnajduje się w swoim dotychczasowym, pełnym zgiełku życiu, chociaż sam nie potrafi określić czego mu brakuje. Prawdziwie wolny i szczęśliwy czuł się jedynie w dzikich Alpach, gdzie spędzał w dzieciństwie każde lato. Zaszczepiona w nim miłość do gór i...
info
info

Inne wydarzenia organizatora