menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Pies

Komedia z pazurem o szorstkiej przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością. Opowiada o byłym żołnierzu, który przemierza kalifornijskie wybrze­że, by dostarczyć krnąbrnego psana pogrzeb jego zmarłego pana.

Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskimo bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem,że zawie­zie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wy­brzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek Lulu.Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsanie toleruje bardziej niż in­nych. Wykazuje się wobec niego nie tylko ostentacyjnym lekceważeniem,ale otwartą agresją w myśl zasady „mam zęby i nie zawaham się ich użyć”.Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczamiza psie wybryki w luksusowym hotelu, to tylko niektóre straty jakie na tym niełatwym froncieponiesie Briggs. Wkrótce jednak okaże się, że Lulu choć charakterna i krnąbrna do bólu,to serce ma dobre. Rzecz w tym, że trzeba umieć do niej dotrzeć.Czy Briggsowi uda się ta sztuka i czy będzie to początek pięknej przyjaźni? Pożyjemy, zobaczymy.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

07.05.2022 , g. 15:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
07.05.2022 , g. 15:00 (sobota)

Komedia z pazurem o szorstkiej przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością. Opowiada o byłym żołnierzu, który przemierza kalifornijskie wybrze­że, by dostarczyć krnąbrnego psana pogrzeb jego zmarłego pana. Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskimo bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem,że zawie­zie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wy­brzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek Lulu.Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada...
info
info

Inne wydarzenia organizatora