menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

ROZKOŁYS

Surferzy znad Bałtyku, po uszy zakochani nie tylko w surfowaniu, ale i w naszym morzu.Czy jest ktoś, kto lepiej przedstawi nam miłość do fal i wyjaśni o czym szumi cold water soul?W tym przypadku nie mamy żadnych wątpliwości. Bałtyk – zimny, kapryśny, niewielu kojarzy się z surfingiem. Fale tworzą się tylko przez kilkanaściedni w roku. Bez względu na to gdzie chłopaki przebywają, w TE dni wszystkie drogi prowadzą właśnie tu.Choć tak jak w życiu, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na wymarzone szczęścietrzeba polować latami.Paweł i Artur są świetnym przykładem pasjonatów, których nic nie zatrzyma, a przeszkodyrozbudzają w nich tylko większy głód przygody. Wciągająca historia o pogoni za marzeniami, przyjaźni, czekaniu, determinacji oraz przełamywaniu własnych barier. Pełnometrażowy debiut reżyserskidoceniony przez widzów Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nie umknął również uwadzezagranicznym odbiorcom i organizatorom festiwalu w Danii.Czy bohaterom chodzi tylko o surfing?Sprawdźcie sami! Lojalnie uprzedzamy, że po filmie sami zapragniecie poczuć morską bryzę we włosachi stać się jednym z łowców helskich fal. My przepadłyśmy, gdzie nasze deski?

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

05.08.2022 , g. 21:00 (piątek)

 
info

Bilety na termin:
05.08.2022 , g. 21:00 (piątek)

Surferzy znad Bałtyku, po uszy zakochani nie tylko w surfowaniu, ale i w naszym morzu.Czy jest ktoś, kto lepiej przedstawi nam miłość do fal i wyjaśni o czym szumi cold water soul?W tym przypadku nie mamy żadnych wątpliwości. Bałtyk – zimny, kapryśny, niewielu kojarzy się z surfingiem. Fale tworzą się tylko przez kilkanaściedni w roku. Bez względu na to gdzie chłopaki przebywają, w TE dni wszystkie drogi prowadzą właśnie tu.Choć tak jak w życiu, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na wymarzone szczęścietrzeba polować latami.Paweł i Artur są świetnym przykładem pasjonatów, których nic nie zatrzyma, a przeszkodyrozbudzają w nich tylko większy głód przygody. Wciągająca historia o pogoni za marzeniami, przyjaźni, czekaniu, determinacji...
info
info