menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Super Mario Bros

Zawita do nas najbardziej znany hydraulik na świecie. Gość, który skradł wiele serc i wieczorów na kompiealbo nintendo u kolegi.. Czerwona czapka, niebieskie spodnie na szelkach i charakterystyczny wąs co.. nie jeden uśmiech na twarzy wywołał:)) SUPER MARIO BROS (bo przecież nie ma Mario bez Luigiego) uczą, że braci się nie traci, a jeśli już tak się zdarzy to na ratunek zejdzie się za nimi nawet do magicznego grzybowego królestwa. To co, czas na kolejną misję!

Dla dzieci w każdym wieku!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

10.06.2023 , g. 15:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
10.06.2023 , g. 15:00 (sobota)

Zawita do nas najbardziej znany hydraulik na świecie. Gość, który skradł wiele serc i wieczorów na kompiealbo nintendo u kolegi.. Czerwona czapka, niebieskie spodnie na szelkach i charakterystyczny wąs co.. nie jeden uśmiech na twarzy wywołał:)) SUPER MARIO BROS (bo przecież nie ma Mario bez Luigiego) uczą, że braci się nie traci, a jeśli już tak się zdarzy to na ratunek zejdzie się za nimi nawet do magicznego grzybowego królestwa. To co, czas na kolejną misję! Dla dzieci w każdym wieku!******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
info
info

Inne wydarzenia organizatora