menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Supernova

Sam i Tusker są razem od ponad 20 lat i kochają się bezgranicznie. Kiedy okazuje się, że mogą zostać rozdzieleni przez chorobę Tuskera, wyruszają w podróż, podczas której ich związek zostaje wystawiony na najtrudniejszą próbę.

Razem z załogą Kina Żeglarz, postanowiliśmy towarzyszyć im w tej podróży i trzymamy kciuki za wyjście obronną ręką z najtrudniejszej próby.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

25.08.2021 , g. 17:00 (środa)

 
info

Bilety na termin:
25.08.2021 , g. 17:00 (środa)

Sam i Tusker są razem od ponad 20 lat i kochają się bezgranicznie. Kiedy okazuje się, że mogą zostać rozdzieleni przez chorobę Tuskera, wyruszają w podróż, podczas której ich związek zostaje wystawiony na najtrudniejszą próbę. Razem z załogą Kina Żeglarz, postanowiliśmy towarzyszyć im w tej podróży i trzymamy kciuki za wyjście obronną ręką z najtrudniejszej próby.******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.
info
info