menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

To nie wypanda

„To nie wypanda” przedstawia Mei Lee pewną siebie, zwariowaną trzynastolatkę rozdartą pomiędzy byciem posłuszną córką swojej matki, a swoim burzliwym dojrzewaniem.Jej opiekuńcza, a nawet nieco natrętna mama, Ming, jest zawsze u boku córki – co niezmiernie przeszkadza nastolatce. (Kochamy mamy! Same jednak rozumiecie, kto z nas nie zna tego uczucia?:))
Jakby mało miała ciągłych zmian zainteresowań, w swoim świecie emocji i we własnym ciele!Nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość, gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą.Wesołe pandy Żeglarza serdecznie zapraszają na seans!

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

18.06.2022 , g. 11:00 (sobota)

 
info

Bilety na termin:
18.06.2022 , g. 11:00 (sobota)

„To nie wypanda” przedstawia Mei Lee pewną siebie, zwariowaną trzynastolatkę rozdartą pomiędzy byciem posłuszną córką swojej matki, a swoim burzliwym dojrzewaniem.Jej opiekuńcza, a nawet nieco natrętna mama, Ming, jest zawsze u boku córki – co niezmiernie przeszkadza nastolatce. (Kochamy mamy! Same jednak rozumiecie, kto z nas nie zna tego uczucia?:)) Jakby mało miała ciągłych zmian zainteresowań, w swoim świecie emocji i we własnym ciele!Nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość, gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą.Wesołe pandy Żeglarza serdecznie zapraszają na seans!******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym...
info
info

Inne wydarzenia organizatora