menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

wszystko wszędzie naraz

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fictiono niewiarygodnej bohaterce, od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwanai Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku,natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowejdo uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to,co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.
Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to ciekawie pokazana wizualizacja często zadawanego pytania: Co by było gdyby..?

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Jastarnia

08.05.2022 , g. 19:00 (niedziela)

 
info

Bilety na termin:
08.05.2022 , g. 19:00 (niedziela)

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fictiono niewiarygodnej bohaterce, od wizjonerskich twórców filmowych – Daniela Kwanai Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame). Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku,natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowejdo uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to,co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki,...
info
info