Bilet otwarty dla Przyjaciół Kina ECHO - wszystkie bilety

BILETY OTWARTY PRZYJACIÓŁ KINA ECHO Kochani, jeśli chcecie wesprzeć Kino Echo im. Piotra Łazarkiewicza w czasie, gdy pozostaje zamknięte, a jednocześnie sprawić sobie lub komuś prezent na przyszłość - skorzystajcie z opcji zakupu Biletu OtwartegoNa naszej stronie internetowej można kupić BILET OTWARTY To rodzaj vocheru, który będzie można zrealizować w naszym kinie, jak tylko wznowimy działalność do końca grudnia 2020Uwaga! Ceny biletów są wtorkowo-czwartkowe, ale można będzie je

Organizator

Kino Echo

Kino Echo imienia Piotra Łazarkiewicza Gołębia 1 63-200 Jarocin

Dane kontaktowe

Gołębia 1
63-200 Jarocin

2021-06-30T23:00:00+0200

Opis wydarzenia:

BILETY OTWARTY PRZYJACIÓŁ KINA ECHO
 
Kochani, jeśli chcecie wesprzeć Kino Echo im. Piotra Łazarkiewicza w czasie, gdy pozostaje zamknięte, a jednocześnie sprawić sobie lub komuś prezent na przyszłość - skorzystajcie z opcji zakupu Biletu Otwartego
Na naszej stronie internetowej można kupić BILET OTWARTY To rodzaj vocheru, który będzie można zrealizować w naszym kinie, jak tylko wznowimy działalność do końca grudnia 2020
Uwaga! Ceny biletów są wtorkowo-czwartkowe, ale można będzie je wykorzystać również w weekend. A Kawiarnia Filmowa do każdego zakupionego biletu dodaje mały popcorn gratis.
Prosimy Was, nasi kochani widzowie, o taką formę wsparcia, bo choć w tej chwili najważniejsze jest zdrowie nas wszystkich, gdy wróci normalność chcielibyśmy czekać na Was na Gołębiej 1 , jak robimy to od 90 lat! Dziękujemy za Waszą przyjaźń i wszystkie sygnały wsparcia!

zapraszamy na stronię www.kino.jarocin.pl

REGULAMIN AKCJI BILET OTWARTY
1. „Bilet otwarty” należy wymienić przed seansem/wydarzeniem w kasie kina na bilet, na docelowy seans/wydarzenie. Jeden „bilet otwarty” można wymienić na jeden bilet docelowy.
2. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany „biletu otwartego” na inny rodzaj. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość "biletu otwartego" kino ani Serwis Bilety24 nie zwraca różnicy.
3. Podstawą do realizacji „biletu otwartego” jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na „bilecie otwartym” są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie „biletu otwartego” i może być traktowane jako próba oszustwa. W przypadku gdy numer lub kod uwidoczniony na „bilecie otwartym” jest nieczytelny lub został uprzednio wykorzystany, dany „bilet otwarty” zostanie uznany za nieważny.
4. „Bilet otwarty”  obowiązuje na wszystkie repertuarowe seanse filmowe.
5. „Bilet otwarty”  ma określony termin ważności do dnia 30.06.2021 Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności „biletów otwartych”
6. Posiadanie „biletu otwartego”  nie uprawnia do wejścia na wydarzenie oraz nie gwarantuje uczestnictwa w wydarzeniu bez uprzedniej wymiany na docelowy bilet, dostępny dla danego wydarzenia.
7. „Bilet otwarty”  nie podlega dalszej odsprzedaży.
8. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu jak i wymiany „biletu otwartego”, należy kontaktować się bezpośrednio z Instytucją, do której „bilet otwarty” został zakupiony. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej)
9. Serwis Bilety24 oraz kino nie przyjmują zwrotów „biletów otwartych”. 
10. Za niewykorzystany "bilet otwarty" Serwis Bilety24 oraz kino  nie zwraca pieniędzy. 
11. Regulamin korzystania z „biletu otwartego” znajduje się na stronie: www.kino.jarocin.pl
Inne wydarzenia
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.