Opowieści Pogranicza // seans w Kinie Pałacowym // 23. Biennale Sztuki dla Dziecka - wszystkie bilety

23. BIENNALE SZTUKI dla DZIECKA Spotkanie jako sztuka"Opowieści Pogranicza"W ramach projektu Fundacji Pogranicze w Sejnach – Filmowa Kolekcja Bajek „Opowieści Pogranicza”, spotkały się w pracy twórczej dzieci i młodzież z różnych środowisk narodowościowych, kulturowych i religijnych. Ich wspólna praca nad historią regionu zakończyła się zebraniem legend, bajek i opowieści związanych z ich miejscem zamieszkania w cykl-kolekcję pt. Opowieści Pogranicza. Kolekcja ta została

Organizator

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Kino Pałacowe Święty Marcin 80/82 61-734 Poznań

Dane kontaktowe

Św Marcin 80/82
61-809 Poznań

2021-05-29T14:00:00+0200
2021-05-29, godz. 14:00 (Sobota) Poznań Kino Pałacowe
2021-05-29 (Sobota) - Transmisja Online Transmisja online

Opis wydarzenia:

23. BIENNALE SZTUKI dla DZIECKA Spotkanie jako sztuka
"Opowieści Pogranicza"

W ramach projektu Fundacji Pogranicze w Sejnach – Filmowa Kolekcja Bajek „Opowieści Pogranicza”, spotkały się w pracy twórczej dzieci i młodzież z różnych środowisk narodowościowych, kulturowych i religijnych. Ich wspólna praca nad historią regionu zakończyła się zebraniem legend, bajek i opowieści związanych z ich miejscem zamieszkania w cykl-kolekcję pt. Opowieści Pogranicza. Kolekcja ta została stworzona w formie filmów animowanych metodą poklatkową. Pokazom będzie towarzyszyło spotkanie z twórcami z Fundacji Pogranicze, dzięki któremu przybliżymy widowni sposób pracy młodych filmowców oraz tradycję związaną z międzykulturowym charakterem środowiska, w którym powstały prace.

TWÓRCY:
Daria Kopiec, Joanna Polak, Liza Skvorcova

montaż: Joanna Polak

Czas trwania: 45 minut
Wiek uczestników: od 8 lat
Inne wydarzenia
Brak tego typu wydarzeń
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.