Fundacja Edukacji i Sztuki Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy Laterna Magica
FUNDACJA EDUKACJI I SZTUKI FILMOWEJ MACIEJA ŚLESICKIEGO I BOGUSłAWA LINDY LATERNA MAGICA Generała Zajączka 7 01-518 - Warszawa

23-10-2019

2019-10-23 - godz.  16:45 (Środa) Warszawa
2019-10-23 - godz.  17:15 (Środa) Warszawa
2019-10-23 - godz.  19:00 (Środa) Warszawa
2019-10-23 - godz.  19:15 (Środa) Warszawa
2019-10-23 - godz.  21:15 (Środa) Warszawa
2019-10-23 - godz.  21:30 (Środa) Warszawa

24-10-2019

2019-10-24 - godz.  16:45 (Czwartek) Warszawa
2019-10-24 - godz.  17:00 (Czwartek) Warszawa
2019-10-24 - godz.  19:00 (Czwartek) Warszawa
2019-10-24 - godz.  19:30 (Czwartek) Warszawa
2019-10-24 - godz.  21:15 (Czwartek) Warszawa
2019-10-24 - godz.  21:30 (Czwartek) Warszawa

25-10-2019

2019-10-25 - godz.  17:00 (Piątek) Warszawa
2019-10-25 - godz.  18:00 (Piątek) Warszawa
2019-10-25 - godz.  19:00 (Piątek) Warszawa
2019-10-25 - godz.  21:15 (Piątek) Warszawa
2019-10-25 - godz.  21:30 (Piątek) Warszawa

26-10-2019

2019-10-26 - godz.  13:00 (Sobota) Warszawa
2019-10-26 - godz.  13:45 (Sobota) Warszawa
2019-10-26 - godz.  15:00 (Sobota) Warszawa
2019-10-26 - godz.  16:00 (Sobota) Warszawa
2019-10-26 - godz.  18:00 (Sobota) Warszawa
2019-10-26 - godz.  18:30 (Sobota) Warszawa
2019-10-26 - godz.  21:00 (Sobota) Warszawa
2019-10-26 - godz.  21:30 (Sobota) Warszawa

27-10-2019

2019-10-27 - godz.  13:00 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  13:15 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  15:00 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  15:30 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  17:30 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  18:00 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  19:30 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  21:00 (Niedziela) Warszawa
2019-10-27 - godz.  21:30 (Niedziela) Warszawa

28-10-2019

2019-10-28 - godz.  17:00 (Poniedziałek) Warszawa
2019-10-28 - godz.  19:15 (Poniedziałek) Warszawa
2019-10-28 - godz.  21:30 (Poniedziałek) Warszawa

29-10-2019

2019-10-29 - godz.  17:15 (Wtorek) Warszawa
2019-10-29 - godz.  19:15 (Wtorek) Warszawa
2019-10-29 - godz.  21:30 (Wtorek) Warszawa

30-10-2019

2019-10-30 - godz.  16:30 (Środa) Warszawa
2019-10-30 - godz.  17:15 (Środa) Warszawa
2019-10-30 - godz.  19:00 (Środa) Warszawa
2019-10-30 - godz.  19:15 (Środa) Warszawa
2019-10-30 - godz.  21:00 (Środa) Warszawa
2019-10-30 - godz.  21:30 (Środa) Warszawa

31-10-2019

2019-10-31 - godz.  17:00 (Czwartek) Warszawa
2019-10-31 - godz.  17:15 (Czwartek) Warszawa
2019-10-31 - godz.  19:30 (Czwartek) Warszawa
2019-10-31 - godz.  19:45 (Czwartek) Warszawa
2019-10-31 - godz.  21:15 (Czwartek) Warszawa
2019-10-31 - godz.  21:30 (Czwartek) Warszawa

05-11-2019

2019-11-05 - godz.  16:00 (Wtorek) Warszawa

07-11-2019

2019-11-07 - godz.  19:15 (Czwartek) Warszawa

14-11-2019

2019-11-14 - godz.  19:00 (Czwartek) Warszawa

15-11-2019

2019-11-15 - godz.  21:15 (Piątek) Warszawa

19-11-2019

2019-11-19 - godz.  16:00 (Wtorek) Warszawa

21-11-2019

2019-11-21 - godz.  21:30 (Czwartek) Warszawa
Brak repertuaru na wybrany dzień
Estrada Poznańska
Edyta Górniak
Andrzej Piaseczny The Best
Ania Dąbrowska
Piotr Rubik - Moja Historia
The Rumjacks
Tribute to Tina Turner
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Eufonie
Blog Kulturalny
Newsletter
Aplikacja Mobilna
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.