Speed Love - wszystkie bilety

Organizator

Stowarzyszenie The Art

Dane kontaktowe

Os. Orła Białego 98/12
61-251 Poznań

1970-01-01T01:00:00+0100
Obecnie nie posiadamy w sprzedaży biletów na to wydarzenie.

Opis wydarzenia:

„Speed Love" to godzinny film fabularny z Poznaniem w tle! Jedna szybka randka (ang. speed dating), czyli krótka chwila w której musisz pokazać się z jak najlepszej strony, bo przecież na intymność nie ma już czasu. Szaleńcze tempo wcisnęło się nawet w poszukiwanie bliższych relacji pomiędzy dwójką ludzi i stało się wartością samą w sobie. 
Jedna szybka randka, poznańska restauracja, cztery wyjątkowe pary i cała masa perypetii, które czekają tuż za rogiem. Ile może się wydarzyć w tak krótkim czasie?

Niespotykane dotąd wydarzenie w Poznaniu. Film z udziałem studentów studia aktorskiego STA i gwiazdorską obsadą. Nie czekaj, gwarantujemy, że w "Speed Love" zakochasz się od razu!

 
Scenariusz: Marek Domagała
Reżyseria : Rafał Jerzak, Marek Domagała
Obsada: Studenci Studia Aktorskiego STA i Beata Kawka, Michał Grudziński, Mariusz Zaniewski, Michał Kocurek, Jan Peszek, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Dąbrowski, Mateusz Ławrynowicz, Janusz Andrzejewski i in.
Inne wydarzenia
Brak tego typu wydarzeń
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.