"Prosto w serce" - Koncert Walentynkowy PZLPiT "Mazowsze"

 Koncert z okazji święta zakochanych na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń artystycznych Sali Widowiskowej zespołu „Mazowsze”. W tym roku zapraszamy publiczność na niepowtarzalny koncert walentynkowy z gościnnym udziałem zespołu De Mono. Wydarzenie to jest intersującą propozycją zarówno dla fanów „Mazowsza”, jak również dla tych, którzy chcą posłuchać największych hitów De Mono granych w polskich rozgłośniach radiowych nieprzerwanie od przeszło 30 lat. De Mono to
Organizator

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze

Matecznik "Mazowsze" Świerkowa 2 05-807 Otrębusy

Dane kontaktowe

Świerkowa 2
05-805 Karolin, Otrębusy

Niedziela 16 lutego 2020 17:00
2020-02-16T17:00:00+0100
"Prosto w serce" - Koncert Walentynkowy PZLPiT "Mazowsze" Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze
2020-02-16 , godz. 17:00 (Niedziela) Otrębusy Matecznik "Mazowsze"
INFO

Opis wydarzenia:

 
Koncert z okazji święta zakochanych na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń artystycznych Sali Widowiskowej zespołu „Mazowsze”. W tym roku zapraszamy publiczność na niepowtarzalny koncert walentynkowy z gościnnym udziałem zespołu De Mono. Wydarzenie to jest intersującą propozycją zarówno dla fanów „Mazowsza”, jak również dla tych, którzy chcą posłuchać największych hitów De Mono granych w polskich rozgłośniach radiowych nieprzerwanie od przeszło 30 lat. De Mono to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. Jego repertuar to przede wszystkim niezapomniane ballady i wielkie hity takie jak „Póki na to czas”, "Kochać inaczej" „Moje Miasto Nocą”, „Zostańmy sami”.
W czasie koncertu usłyszymy utwory w aranżacji na orkiestrę symfoniczną, które znalazły się na płycie „De Mono Symfonicznie”. Album została pozytywnie przyjęty zarówno przez fanów charakterystycznego głosu Andrzeja Krzywego jak również tych, którzy cenią ciekawe orkiestrowe aranżacje polskich przebojów.
Program koncertu można podzielić na trzy części. Usłyszymy „Mazowsze” w swoim ludowym repertuarze, De Mono solo oraz wspólne wykonania obu zespołów. Artyści „Mazowsza” zaśpiewają z Andrzejem Krzywym tytułowe „Prosto w serce” a nasz Gość wykona wspólnie z Zespołem mazowszańskie utwory m.in. słynnego „Furmana”. Na scenie pojawi się także balet „Mazowsza”, który zaprezentuje zarówno mazowszańskie choreografie, jak również zupełnie nowe układy przygotowane przez kierownika baletu Wiolettę Milczuk.
Przed nami niecodzienny wieczór z efektownymi, nastrojowymi utworami. Wszechstronne „Mazowsze” pod kierownictwem Maestro Jacka Bonieckiego, po raz kolejny zaskakuje pomysłem muzycznym na koncert specjalny.
Inne wydarzenia
Bilety na: GRZEGORZ TURNAU
Koncert
GRZEGORZ TURNAU
Poznań - 26 lutego 2020 INFO
Bilety na: ,,Kąpiel w dźwiękach mis i gongów
Koncert
,,Kąpiel w dźwiękach mis i gongów" - k...
Poznań - 26 lutego 2020 INFO
Bilety na: Koncert symfoniczny (dyr. Bassem Akiki)
Koncert
Koncert symfoniczny (dyr. Bassem Akiki)
Warszawa - 26 lutego 2020 INFO
Bilety na: MIŁOSNE PODBOJE
Koncert
MIŁOSNE PODBOJE
Jelenia Góra - 27 lutego 2020 kup bilet od 25 zł
Bilety na: Coldplay Night
Koncert
Coldplay Night
Poznań - 27 lutego 2020 kup bilet od 41 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.