menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

FŁ4K, Inner Symphonies//Hania Rani i Dobrawa Czocher

Najmłodszy żeński duet kompozytorski w historii Deutsche Grammophon. Przyjaciółki od czasów szkoły muzycznej. Wydane 15 października 2021 roku „Inner Symphonies” są ich pierwszym albumem złożonym w całości z autorskich utworów. Wcześniej, w 2015 roku, współpracowały przy albumie „Biała Flaga”, na którym znalazły się ich własne aranżacje muzyki Grzegorza Ciechowskiego.
Motywem przewodnim albumu jest nadzieja. Podczas lockdownu artystki wspierały się wzajemnie i motywowały zarówno jako przyjaciółki, jak i muzyczne partnerki. Prace rozpoczęły się od rozmów przez Internet, a potem – gdy możliwe były już spotkania w realu – ruszyły spontanicznie. Z wymiany pomysłów oraz licznych improwizacji, będących podstawą do budowania poszczególnych utworów, wyłonił się ostateczny kształt artystyczny albumu.
Swoje odzwierciedlenie na płycie znajdują: miłość do świata natury, przyjaźń i nadzieja. Kontrastujące utwory współgrają ze sobą, tworząc unikatowy, introspektywny świat dźwięków: od powolnego, tajemniczego piękna „Whale's Song” po zawrotną prędkość „Con Moto”, którego niespokojną energię potęguje delikatna melodia, wyłaniająca się z dynamicznych partii fortepianu i wiolonczeli.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Łódź

10.09.2022 , g. 20:00 (sobota)

Kościół Ewangelicko-Augsburski pw. św. Mateusza

 
info

Bilety na termin:
10.09.2022 , g. 20:00 (sobota)

  • 10.09.2022 , g. 20:00
  • Łódź
  • Kościół Ewangelicko-Augsburski pw. św. Mateusza
  • Kościół Ewangelicko-Augsburski pw....
Najmłodszy żeński duet kompozytorski w historii Deutsche Grammophon. Przyjaciółki od czasów szkoły muzycznej. Wydane 15 października 2021 roku „Inner Symphonies” są ich pierwszym albumem złożonym w całości z autorskich utworów. Wcześniej, w 2015 roku, współpracowały przy albumie „Biała Flaga”, na którym znalazły się ich własne aranżacje muzyki Grzegorza Ciechowskiego. Motywem przewodnim albumu jest nadzieja. Podczas lockdownu artystki wspierały się wzajemnie i motywowały zarówno jako przyjaciółki, jak i muzyczne partnerki. Prace rozpoczęły się od rozmów przez Internet, a potem – gdy możliwe były już spotkania w realu – ruszyły spontanicznie. Z wymiany pomysłów oraz licznych improwizacji, będących podstawą do budowania poszczególnych utworów,...
info
info

Inne wydarzenia organizatora

Nieplac zabaw – warsztaty z projektowania przestrzeni naturalnych placów zabaw w mieście

18.06.2023, Łódź
WARSZTAT

Nieplac zabaw – warsztaty z projektowania przestrzeni naturalnych placów zabaw w mieście

18.06.2023, Łódź
od 15,00 pln
kup bilet

FŁ4K 23: Koncert Moka Efti Orchestra feat. Severija

16.09.2023, Łódź
KONCERT

FŁ4K 23: Koncert Moka Efti Orchestra feat. Severija

16.09.2023, Łódź
od 90,00 pln
kup bilet