menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

BLUES BASTARD

Zespół muzyczny z Piły grający blues-rocka w jego ostrzejszej, teksańskiej odmianie. Wykonują autorskie utwory oraz profesjonalnie zaaranżowane covery znanych gwiazd muzyki blues-rockowej sceny amerykańskiej takich jak: Joe Banamassa, ZZtop, Gary Moore i innych.
Skład zespołu:
Tomasz Ratajczak – gitara solowa
Paweł Holeksa – bas i vocal
Janusz Orlikowski - perkusja
Poniższe linki, to dopiero przedsmak tego, co możecie usłyszeć na żywo!!!
Zapraszamy na koncert!
https://youtu.be/HwXAQGp5cDI
https://youtu.be/8YOCkryTZU4

https://youtu.be/Kianydb0VzE

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Suwałki

03.05.2024 , g. 19:30 (piątek)

od 40,00 pln

Bilety na termin:
03.05.2024 , g. 19:30 (piątek)

  • od 40,00 pln
Zespół muzyczny z Piły grający blues-rocka w jego ostrzejszej, teksańskiej odmianie. Wykonują autorskie utwory oraz profesjonalnie zaaranżowane covery znanych gwiazd muzyki blues-rockowej sceny amerykańskiej takich jak: Joe Banamassa, ZZtop, Gary Moore i innych. Skład zespołu: Tomasz Ratajczak – gitara solowa Paweł Holeksa – bas i vocal Janusz Orlikowski - perkusja Poniższe linki, to dopiero przedsmak tego, co możecie usłyszeć na żywo!!! Zapraszamy na koncert! https://youtu.be/HwXAQGp5cDI https://youtu.be/8YOCkryTZU4 https://youtu.be/Kianydb0VzE******* Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas...
kup bilet

Inne wydarzenia organizatora