menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

UNION OF BLUES

UNION OF BLUES (LT/PL)

Zapraszamy na koncert tria UNION OF BLUES (LT/PL). Muzycy powracają na koncerty w Polsce po ponad 10 letniej przerwy. Projekt powstał specjalnie na Suwałki Blues Festival 2010, jednak dopiero pod koniec 2011 roku zespół zagrał swoje pierwsze koncerty. Kilkuletnia współpraca muzyków z Suwałk i Wilna skłoniła ich do założenia wspólnego projektu bluesowego. To trzej bardzo doświadczeni muzycy, którzy prezentują swoje kompozycje i standardy bluesowe we własnej interpretacji i z ciekawym wyczuciem bluesowej frazy w wersjach akustycznych. W 2012 roku wydali płytę CD pn.” Union OF Blues”
Skład:
Virgilijus Jutas – wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna
Aleksandr Belkin – wokal, gitara akustyczna, ukulele, harmonijka ustna, instrumenty perkusyjne
Bogdan Topolski – gitara akustyczna
Virgilijus Jutas – jeden z najlepszych gitarzystów i wokalistów na Litwie. Lider działającej od ponad 25 lat formacji Blues Makers, która wydała sześć płyt CD. Jest stałym gościem największych festiwali na Litwie. Współpracował z amerykańskimi wokalistami blues-rockowymi, takimi jak Jimmy Lawson i Gary Lowell oraz z wirtuozem harmonijki ustnej – Dovem Hammerem (USA). Ostatnio otwierał koncerty na Litwie dla takich artystów jak John Mayall, Candy Dufler i Chris Botti.
Więcej: www.blues.lt/bluesmakers
Aleksandr Belkin – gitarzysta, wokalista i harmonijka, lider zespołu The Road Band. Grał w pierwszym litewskim zespole bluesowym Hilda Blues Band. Z zespołem tym odbył tournée po wielu krajach Europy. Oprócz gry w The Road Band Aleksandr Belkin bierze udział w wielu projektach muzycznych wspólnie z muzykami z Litwy i zagranicy.
Więcej: www.blues.lt/roadband
Bogdan Topolski – gitara, bierze udział w wielu różnych projektach muzycznych, współpracuje z muzykami z USA, Norwegii, Francji, Włoch i Litwy. Uczestnik wielu festiwali bluesowych w Polsce i za granicą, zdobywca nagród dla najlepszego gitarzysty. Działający w ramach Europejskiej Unii Bluesowej od 16 lat jest dyrektorem artystycznym Suwałki Blues Festival. Nagrał kilka płyt. Współpracuje również z projektami Moore Plays Moore (UK/PL) i Daryl Strodes Band (USA/PL).
Więcej: www.bogdantopolski.pl

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=NBXXspZo3vo
Strona interesowa:
www.reverbnation.com/unionofblues
Recenzja płyty:
https://magazyngitarzysta.pl/muzyka/recenzje/blues-i-soul/10527-union-of-blues

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Suwałki

12.04.2024 , g. 19:00 (piątek)

 
info

Bilety na termin:
12.04.2024 , g. 19:00 (piątek)

UNION OF BLUES (LT/PL) Zapraszamy na koncert tria UNION OF BLUES (LT/PL). Muzycy powracają na koncerty w Polsce po ponad 10 letniej przerwy. Projekt powstał specjalnie na Suwałki Blues Festival 2010, jednak dopiero pod koniec 2011 roku zespół zagrał swoje pierwsze koncerty. Kilkuletnia współpraca muzyków z Suwałk i Wilna skłoniła ich do założenia wspólnego projektu bluesowego. To trzej bardzo doświadczeni muzycy, którzy prezentują swoje kompozycje i standardy bluesowe we własnej interpretacji i z ciekawym wyczuciem bluesowej frazy w wersjach akustycznych. W 2012 roku wydali płytę CD pn.” Union OF Blues” Skład: Virgilijus Jutas – wokal, gitara akustyczna, harmonijka ustna Aleksandr Belkin – wokal, gitara akustyczna, ukulele, harmonijka ustna,...
info
info

Inne wydarzenia organizatora