menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

INGRID FLITER - CHOPIN RECITALS WROCŁAW

KONCERTY Z WYKWINTNYM BANKIETEM WRAZ Z ARTYSTĄ. JEDYNE TAKIE WYDARZENIE W POLSCE!

Laureaci Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie i największych światowych konkursów pianistycznych na cyklicznych recitalach w CHOPIN RECITALS WROCŁAW.

INGRID FLITER (Argentyna)

Zdobyła II nagrodę na XIV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W 2006 roku otrzymała Gilmore Artist Award – to zaszczytne wyróżnienie dostała jedynie garstka pianistów na świecie, a jako jedyna kobieta – Ingrid Fliter.
Argentyńska pianistka zdobyła serca i podziw publiczności na całym świecie swoim pełnym pasji, a jednocześnie przemyślanym i wrażliwym tworzeniem muzyki. Jest niezwykle ceniona przez znaczących krytyków muzycznych:

„Jedna z najbardziej instynktownych i elokwentnych interpretatorek Chopina grających współcześnie.”
„Ingrid Fliter urodziła się, żeby grać Chopina…" ‐ Daily Telegraf

W PROGRAMIE: Chopin, Schumann
Czas trwania z bankietem: 18:30-21:30

WIĘCEJ NA:
www.chopinrecitals.pl

CHOPIN RECITALS WROCŁAW
To we Wrocławiu Fryderyk Chopin zagrał jeden ze swoich zaledwie trzydziestu publicznych koncertów w życiu. Chopin Recitals Wrocław ma na celu upamiętnienie tego faktu koncertami najwybitniejszych pianistów naszych czasów. Układ publiczności i kameralny charakter wydarzenia pozwoli słuchaczom na nawiązanie bliskiej więzi z artystą oraz zwiększy doznania muzyczne.
BANKIET Z ARTYSTKĄ
Na każdy z koncertów organizowanych przez Chopin Recitals Wrocław istnieje możliwość kupienia biletu z bankietem.Na bankiecie publiczność ma sposobność do indywidualnego spotkania z artystą, delektowania się wykwintnymi przekąskami finger food oraz skosztowania selekcji win bez limitu w pięknej barokowej sali Oratorium Marianum.

Menu bankietu:
Przekąski finger food:
- Kąski z batata z pesto z rukoli i pomidorkiem koktajlowym
- Hiszpańskie papryczki nadziewana serem i olwiki z migdałami
- Wędzony łosoś podany na sosie jogurtowym z kawiorem
- Piersi z kaczki na roszponce z orzechami podane z sosem balsamicznym
- Rożki antipasti (ser mimolette/oliwka czarna/chorizo/orzech/ winogrono)
- Roladki z tortilli z grillowaną cukinią, awokado i hummusem
- Vol au vent z pastą paprykową
- Serowe trufle w pistacjach
- Mini ptysie z pastą z pieczonego kurczaka z serem ricott
- Roladka z szynki parmeńskiej z rukolą i suszonym pomidorem
- Filetowane owoce sezonowe
Bufet z winem i napojami (bez limitu):
- Selekcja win (prosecco, prosecco bezalkoholowe, białe, czerwone)
- Woda mineralna niegazowana
- Soki owocowe (jabłkowy, pomarańczowy)

Więcej na:
www.chopinrecitals.pl

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Wrocław

17.03.2024 , g. 18:30 - 21:30 (niedziela)

od 130,00 pln

Bilety na termin:
17.03.2024 , g. 18:30 (niedziela)

  • od 130,00 pln
KONCERTY Z WYKWINTNYM BANKIETEM WRAZ Z ARTYSTĄ. JEDYNE TAKIE WYDARZENIE W POLSCE! Laureaci Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie i największych światowych konkursów pianistycznych na cyklicznych recitalach w CHOPIN RECITALS WROCŁAW. INGRID FLITER (Argentyna) Zdobyła II nagrodę na XIV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W 2006 roku otrzymała Gilmore Artist Award – to zaszczytne wyróżnienie dostała jedynie garstka pianistów na świecie, a jako jedyna kobieta – Ingrid Fliter. Argentyńska pianistka zdobyła serca i podziw publiczności na całym świecie swoim pełnym pasji, a jednocześnie przemyślanym i wrażliwym tworzeniem muzyki. Jest niezwykle ceniona przez znaczących krytyków muzycznych: „Jedna...
kup bilet

Inne wydarzenia w pobliżu

ARISE TOUR Wrocław

Tego jeszcze nie było! ;HILLSONG LONDON I NIEMAGOTU razem na scenie! Uwaga! Nadciąga powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą, ale o realizację biblijnego wezwania: „Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło” ;(Iz 60, 1-3). Na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu i zgodnie ogłoszą: „Chwała Pańska rozbłyska nad tobą”....
Tego jeszcze nie było! ;HILLSONG LONDON I NIEMAGOTU razem na scenie! Uwaga! Nadciąga powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą,...
07.03.2024, Wrocław
KONCERT

ARISE TOUR Wrocław

07.03.2024 Wrocław od 99,00 pln
kup bilet