17.06.2018, godz. 18.00, Koncert: PROSIMY NIE WYRYWAĆ FOTELI, CZYLI KRÓTKA HISTORIA MUZYKI ROZRYWKOWEJ
17.06.2018, godz. 18.00, Koncert: PROSIMY NIE WYRYWAĆ FOTELI, CZYLI KRÓTKA HISTORIA MUZYKI ROZRYWKOWEJ Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku
2018-06-17 , godz. 18:00 (Niedziela) Białystok Duża Scena Opery i Filharmonii Podlaskiej
INFO

Opis wydarzenia:

„Prosimy nie wyrywać foteli, czyli krótka historia muzyki rozrywkowej” –  porywające widowisko muzyczne!

Spektakl muzyczny  wyreżyserowany przez Jakuba Szydłowskiego utrzymany jest w konwencji żywiołowego i zabawnego „wykładu” na temat historii rock’and’rolla, popu, rocka, twista, muzyki soul i wielu innych gatunków muzycznych minionego stulecia. Założenie jest proste, artyści chcą, by publiczność nie tylko oglądała ich występ na scenie, ale również aktywnie uczestniczyła w przedstawieniu. Zabrzmią największe przeboje z każdego dziesięciolecia. Zgromadzona publiczność usłyszy m.in.: Do You Love Me zespołu The Beatles, Mamma Mia ABBY czy We Found Love Rihanny. Pojawią się również nasze rodzime gwiazdy: Skaldowie, Maryla Rodowicz, Anna Jantar, zespół Boys czy Weekend. Nie może oczywiście zabraknąć największych przebojów Elvisa Presleya i Blues Brothers.
 
Artyści wykonają pastiszowe wersje wielkich przebojów, przypomną anegdoty dotyczące zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o sławnych zespołach i żyjących w tamtych latach muzykach. W przedstawieniu zachwycają efekty multimedialne i rewelacyjna gra aktorska grupy wokalistów Teatru Muzycznego ROMA i Opery i Filharmonii Podlaskiej.
 
Soliści: Weronika Bochat, Monika Ziółkowska, Bartłomiej Łochnicki, Jakub Szydłowski

czas trwania: 60 min bez przerwy
Inne wydarzenia
Bilety na: FRANCUSKA NOC
Koncert
FRANCUSKA NOC
Gdańsk - 23 czerwca 2018 INFO
Bilety na: CAMERATA SILESIA / NOC KUPAŁY
Koncert
CAMERATA SILESIA / NOC KUPAŁY
Katowice - 23 czerwca 2018 INFO
Bilety na: Ich Troje
Koncert
Ich Troje
Włoszczowa - 24 czerwca 2018 kup bilet od 49 zł
Bilety na: GREEK JAZZ TRIO
Koncert
GREEK JAZZ TRIO
Poznań - 24 czerwca 2018 kup bilet od 25 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.