Ania Rusowicz z zespołem - wszystkie bilety

 Mamy wielką przyjemność zaprosić publiczność na pierwszy, po tak dłuuugiej przerwie, koncert. I to nie byle jaki, ponieważ odwiedzi nas niezwykle barwna i nietuzinkowa artystka – ANIA RUSOWICZ, której towarzyszyć będzie zespół. Najnowsza płyta Ani Rusowicz, to "Przebudzenie". Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym kl

Organizator

Nowotomyski Ośrodek Kultury

Nowotomyski Ośrodek Kultury Tysiąclecia 3 64-300 Nowy Tomyśl

Dane kontaktowe

Tysiąclecia 3
64-300 Nowy Tomyśl

2020-10-02T20:00:00+0200
Ania Rusowicz z zespołem Nowotomyski Ośrodek Kultury
2020-10-02, godz. 20:00 (Piątek) Nowy Tomyśl Nowotomyski Ośrodek Kultury

Opis wydarzenia:

 
Mamy wielką przyjemność zaprosić publiczność na pierwszy, po tak dłuuugiej przerwie, koncert. I to nie byle jaki, ponieważ odwiedzi nas niezwykle barwna i nietuzinkowa artystka – ANIA RUSOWICZ, której towarzyszyć będzie zespół.
Najnowsza płyta Ani Rusowicz, to "Przebudzenie". Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym klasycznym smakiem lat 60tych i 70tych. Tym razem Ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/funkowo/rockandrollowy, w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga. Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70tych, które można powiedzieć, że będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.
Zapraszamy was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a ich idee są jak najbardziej aktualne do dziś. Na wydarzenie obowiązują wszystkie aktualne wytyczne Ministerstwa Zdrowia i sanepidu w sprawie zapobiegania COVID - 19.
 Artyści:

Inne wydarzenia
Bilety na: Koncert Chóru Dziewczęcego SKOWRONKI.
Koncert
Koncert Chóru Dziewczęcego SKOWRONKI....
Poznań - 19 września 2020 INFO
Bilety na: ZAGUBIONE SKARBY – Joanna Okoń / Anna Wróbel / Elena Zhukova
Koncert
ZAGUBIONE SKARBY – Joanna Okoń / Anna...
Kazimierz Dolny nad Wisłą - 19 września 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Ola Jas: Jasna Tour
Koncert
Ola Jas: Jasna Tour
Poznań - 21 września 2020 kup bilet od 51 zł
Bilety na: BELLA ITALIA !
Koncert
BELLA ITALIA !
Jelenia Góra - 24 września 2020 kup bilet od 30 zł
Bilety na: PŁOCKIE TALENTY
Koncert
PŁOCKIE TALENTY
Płock - 24 września 2020 kup bilet od 22 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.