menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Basy i Bobasy, Prosta historia poprzecznego fletu

Koncert z cyklu Basy i Bobasy: muzyka klasyczna dla ucha dorosłego i malucha (0+). Tym razem wsłuchamy się w srebrzyste brzmienie fletu poprzecznego, poznamy jego możliwości i historię. A wszystko to w przytulnej atmosferze "na poduchach". W trakcie koncertu dzieci mogą swobodnie poruszać się po sali, tańczyć i bawić się, słuchając muzyki. A po koncercie, pod okiem muzyka, - obejrzeć z bliska i dotknąć instrument. Koncert będzie rejestrowany przez profesjonalną ekipę filmową, a z materiałów powstanie krótki film o Basach i Bobasach. Chcecie być częścią tego wydarzenia? Zapraszamy!
Wyjątkowo na nasze koncerty w ten weekend czerwcowy osoba dorosła może wprowadzić na swoim bilecie jedno dziecko do lat sześciu, pod warunkiem zarejestrowania na Facebook.com/basyibobasy swojego uczestnictwa w wydarzeniu.
Listę obecności sprawdzamy, razem z biletami, przed koncertem.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Kraków

09.06.2019 , g. 11:00 (niedziela)

Like! konik

 
info

Bilety na termin:
09.06.2019 , g. 11:00 (niedziela)

  • 09.06.2019 , g. 11:00
  • Kraków
  • Like! konik
  • Like! konik
Koncert z cyklu Basy i Bobasy: muzyka klasyczna dla ucha dorosłego i malucha (0+). Tym razem wsłuchamy się w srebrzyste brzmienie fletu poprzecznego, poznamy jego możliwości i historię. A wszystko to w przytulnej atmosferze "na poduchach". W trakcie koncertu dzieci mogą swobodnie poruszać się po sali, tańczyć i bawić się, słuchając muzyki. A po koncercie, pod okiem muzyka, - obejrzeć z bliska i dotknąć instrument. Koncert będzie rejestrowany przez profesjonalną ekipę filmową, a z materiałów powstanie krótki film o Basach i Bobasach. Chcecie być częścią tego wydarzenia? Zapraszamy! Wyjątkowo na nasze koncerty w ten weekend czerwcowy osoba dorosła może wprowadzić na swoim bilecie jedno dziecko do lat sześciu, pod warunkiem zarejestrowania na Facebook.com/basyibobasy...
info
info