Organizator

Klub Blue Note

Dane kontaktowe

Kościuszki 79
61-891 Poznań
Telefon: 61 851 04 08

Sobota 14 Październik 2017 21:00
2017-10-14T21:00:00+0200
BNPC 2017: DENISE KING & TONY MATCH’S TRIO – „WHEN JAZZ MEETS SOUL!”
BNPC 2017: DENISE KING & TONY MATCH’S TRIO – „WHEN JAZZ MEETS SOUL!” Klub Blue Note
2017-10-14 , godz. 21:00 (Sobota) Poznań Blue Note Jazz Club

Opis wydarzenia:

Koncert towarzyszący Blue Note Poznań Competition 2017

Głos Denise King – bardzo wyrafinowany, swingujący, czasami smutny i atłasowy, doskonale sprawdza się w jazzowych i soulowych standardach wzbogaconych o barwę bluesa i gospel. Razem z Tonym Matchem stworzyli program, w którym utwory ery wielkiego solu, wsparte solidnym funkiem i R&B, który zachwyca słuchaczy na całym świecie!

Denise King urodziła się i wychowała w Filadelfii. To przyjaciele przekonali ją, że ma głos, z którym śmiało może prezentować swoje umiejętności nie tylko w domowym zaciszu, ale także na poważnych jazzowych scenach. Pewnego wieczoru, podczas koncertu w filadelfijskim Zanzibar Blue, Denise spotkała Dextera Wansela – muzyka, aranżera, producenta i dyrektora Philadelphia International Records. Dzięki temu spotkaniu nawiązała się niezwykła zawodowa współpraca trwająca już 20 lat! A Denis koncertuje w klubach w Filadelfii, Nowego Jorku, Paryża, a taże w Turcji, Brazylii, Afryce, Niemczech i Japonii.

Tony Match - muzyk, producent, aranżer. Zaangażowany w wiele projektów, których nie sposób ograniczyć do muzyki tylko jazzowej. Gra też soul, funk, a do jego muzycznych przyjaciół zaliczyć można Richarda Galliano, Kurta Ellinga, Gonzalo Rubalcaba czy zmarłego w zeszłym roku Charliego Hadena. Nagrywał zarówno dla mniejszych awangardowych wytwórni, ale też gigantów pokroju Deutsche Grammophon i Universal.

Bilety:
50 zł - pierwsza tura WYPRZEDANE
70 zł - druga tura

Blue Note Poznań Competition 2017 odbywa się dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Poznania oraz środków Smorządu Województwa Wielkopolskiego
Inne wydarzenia
Bilety na: Myrra Rós & Kuba Duda
Koncert
Myrra Rós & Kuba Duda
Tychy - 25 Wrzesień 2017 KUP BILET
Bilety na: 40-lecie Zespołu Pod Budą
Koncert
40-lecie Zespołu Pod Budą
Szczecin - 25 Wrzesień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.