Organizator

PAN GAR Giorgi Beżuaszwili

Dane kontaktowe

Słowackiego 19/21
60-822 Poznań

Piątek 25 maja 2018 20:00
2018-05-25T20:00:00+0200
Dziwy Dziwów. Koncert - premiera płyty 'Dziwy'
Dziwy Dziwów. Koncert - premiera płyty 'Dziwy' PAN GAR Giorgi Beżuaszwili
2018-05-25 , godz. 20:00 (Piątek) Poznań Dom Tramwajarza – sala Amarantowa
INFO

Opis wydarzenia:

W niespełna dekadę po pierwszym spotkaniu w porażyńskiej puszczy zespół Dziwy wydaje debiutancki, wielce wyczekiwany i utęskniony eponimiczny album muzyczny.
 
Na płycie znajdzie się dziesiątka mniej lub bardziej znanych piosenek w języku polskim i nie tylko, napisanych przez nas i nie tylko, które nagraliśmy na przestrzeni ostatnich lat w zmiennym gronie i w rozmaitych okolicznościach. Tym sposobem zamykamy ów dosyć burzliwy okres ze spokojem ducha i kojącą nadzieją na przyszłość.
 
Rzecz jasna, że jest to wyborna okazja do celebracji i bynajmniej nie mamy ochoty jej czynić w samotności lecz w gronie życzliwych nam osób. Zachęcamy zatem do udziału w koncercie promującym owo wydawnictwo, który odbędzie się 25 maja o godzinie 20-ej w gościnnych progach Sali Amarantowej Domu Tramwajarza w Poznaniu (ul. Słowackiego 19/21). Zaprezentujemy materiał zarówno z płyty już wydanej, jak i tych, które czekają w kolejce na wydanie. 
 
Co niezwykle intrygujące, na scenie nie będziemy sami – pojawią się na niej również zaproszeni przez nas wyborni goście, których kryptonimy póki co będziemy trzymali w tajemnicy. Na miejscu oczywiście będzie możliwość nabycia płyt, zaś po koncercie zapraszamy piętro niżej na ucztę poprawinową u PAN GARa, który to jest gospodarzem tego zacnego miejsca.
 
Ważna informacja – będzie to ostatnia, pożegnalna impreza u Pana Gara przed planowanym od dawna remontem Dom Tramwajarza. Gruzińsko-polski kolektyw żywieniowo-kulturalny wraca na jeżycki fyrtel dopiero po trzech miesiącach, także jest to kolejny argument za tym by przyjść i godnie się zabawić. Ekipa zapewnia, że dołoży starań, żeby zacząć kolejny sezon równie atrakcyjnym wydarzeniem.
Inne wydarzenia
Bilety na: THE COOKERS
Koncert
THE COOKERS
Poznań - 26 maja 2018 kup bilet od 97 zł
Bilety na: Koncert dla dzieci  Polskiej Orkiestry Radiowej - muzyka filmowa Krzesimira Dębskiego
Koncert
Koncert dla dzieci Polskiej Orkiestry...
Warszawa - 27 maja 2018 INFO
Bilety na: NOSPR / YARON TRAUB / BARTŁOMIEJ DUŚ / 100. ROCZNICA ŚMIERCI CLAUDE’A DEBUSSY’EGO
Koncert
NOSPR / YARON TRAUB / BARTŁOMIEJ DUŚ /...
Katowice - 27 maja 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.